آخرین روزهای دوره آقای ترامپ: خشم و هرج و مرج جهان

[ad_1]

چند هفته قبل از حمله طرفداران وی به پایتخت ، روحیه رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ تاریک شده بود زیرا ده ها پرونده قضایی نتوانستند نتایج انتخابات را برگردانند.
پرزیدنت ترامپ پس از گفتگوی پرتنش با مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، روز جمعه در یک سخنرانی در کنگره از هواداران خواست تا برای او بجنگند.

یک منبع گفت که آقای ترامپ آقای پنس را “حرامزاده” نامید زیرا وی موافقت نکرد که آرا election انتخابات را در کنگره آمریکا برگرداند.

آخرین روزهای دوره آقای ترامپ: خشم و هرج و مرج - عکس 1
اگرچه او از هزاران هوادار خود خواست که به پایتخت نشین بروند ، رئیس جمهور ترامپ بعداً به توصیه مأمور برای بازگشت به کاخ سفید عمل کرد. منابع تأیید کردند که وی پس از بازگشت به کاخ سفید ، با توجه ویژه ای به تماشای اخبار شورش متمرکز شده است.
واکنش رئیس جمهور به خشونت خشم مشاوران وی را برانگیخت. علاوه بر این ، رئیس جمهور ترامپ اخبار جلسه استیضاح را نیز از تلویزیون تماشا کرد و از جمهوری خواهان مخالف وی ابراز خشم کرد.
آخرین روزهای دوره آقای ترامپ: خشم و هرج و مرج - عکس 2
همه اینها پس از جدا شدن آقای ترامپ از معاون خود ، استعفا از مشاوران ارشد خود ، از دست دادن حساب توییتر و جدا شدن از بسیاری از شرکت های مارک دار ترامپ اتفاق افتاد.
بسیاری از مقامات دولت ترامپ می گویند كه كمك های كمتری به رئیس جمهور وفادار هستند زیرا آنها باید تلاش كنند تا یك رئیس جمهور عصبانی ، عصبانی و منزوی – كه به نظر می رسد به ادعاهای بی اساس تقلب در انتخابات پایبند است – كنار بگذارند. کاخ سفید از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.
آخرین روزهای دوره آقای ترامپ: خشم و هرج و مرج - عکس 3
به گفته سه منبع کاخ سفید ، گرچه وی همچنان عصبانیت خود را خاموش می کند ، رئیس جمهور ترامپ بر عفو خود متمرکز شده است. بزرگترین س isال این است که آیا او بستگان و خودش را عفو می کند؟ اگر این اتفاق بیفتد ، این یک استفاده بی سابقه از یک قدرت قابل توجه توسط یک رئیس جمهور آمریکا است. حقوقدانان می گویند در مورد قانونی بودن این بخشودگی هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *