آرژانتین قبل از Covid-19 می جنگد ، بیش از 100000 کشته وجود دارد جهان

[ad_1]

آرژانتین یکی از کشورهایی است که بیشتر در منطقه مورد آسیب Covid-19 قرار گرفته است. به گفته جان هاپکینز ، در پایان 14 ژوئیه ، این کشور نزدیک به 4.7 میلیون مورد و 100250 مورد مرگ ناشی از Covid-19 را ثبت کرده است.
متوسط ​​عفونت های روزانه از زمان اوج گیری اپیدمی در ماه گذشته کاهش یافته و شدت بخش مراقبت های ویژه در حال کاهش است ، اگرچه هنوز بیش از 60٪ در سراسر کشور است.

آرژانتین قبل از Covid-19 می جنگد ، بیش از 100000 کشته - عکس 1

کارمندان DUAR تابوت یک قربانی Covid-19 را در آمبولانس بارگیری کردند تا به قبرستان منتقل کنند.

تا به امروز ، بیش از 5 میلیون آرژانتینی (29/11 درصد) به طور کامل ایمن سازی شده اند و بیش از 25 میلیون نفر اولین ضربه خود را دریافت کرده اند. این کشور عمدتا از واکسن های Sputnik V ، AstraZeneca و Sinopharm استفاده می کند.
استفاده از واکسن این امیدواری را ایجاد می کند که آرژانتین بتواند همه گیری را تحت کنترل درآورد. با این حال ، نسخه مسری تر دلتا منجر به افزایش تعداد عفونت ها ، حتی در کشورهایی با میزان واکسیناسیون بالا مانند اسرائیل می شود.

آرژانتین قبل از Covid-19 می جنگد ، بیش از 100000 کشته - عکس 2

برنامه واکسیناسیون Covid-19 در La Plata.

همه گیری ، بحران اقتصادی در آرژانتین را تشدید کرده است. این کشور هنوز از سال 2018 با تورم بالا ، سیاست های شدید مالی و کاهش ارزش پزو از رکود خارج نشده است و باعث “خونریزی دلار” شده است.
آقای روشیچی از آرژانتین گفت: “همه گیری نه تنها ما را درگیر خود کرده است ، بلکه یک بحران اقتصادی شدید نیز وجود دارد. بسیاری از مردم به ما گریه می کنند نه تنها به این دلیل که عزیزی دارند که فوت کرده است ، بلکه پول ندارند که عزیزان. ”

آرژانتین قبل از Covid-19 جنگید ، بیش از 100000 کشته - عکس 3

بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان در لا پلاتا.

یکی دیگر از آنها گفت: “من فکر می کنم مرگ اجتناب ناپذیر است. همه ما در خانه حبس شده ایم و این واقعاً سخت است. مردم مجبورند برای پول درآوردن غذا و زندگی را بیرون ببرند. اما وقتی بیرون می روند ، آلوده می شوند. Covid-19” ساکن

دولت آرژانتین در اوایل امسال با شروع موج Covid-19 مجدداً اقدامات فاصله اجتماعی را اعمال کرد. اکنون یک داروخانه در این کشور برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون تولید واکسن Sputnik V را آغاز کرده است. در همان زمان ، دولت اخیراً قراردادی را برای خرید 20 میلیون دوز واکسن Moderna امضا کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *