آزمون ارزیابی مربی تیمار جنگل 2021

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] سازمان جنگلداری “آزمون ارزیابی مربی شفا 2021” را در دبیرستان Munjeong واقع در Dunsan-dong ، Seo-gu ، Daejeon در ششم برگزار می کند.

آزمون ارزیابی مربی تیمار جنگل ، که برای سال نهم است ، توسط سازمان جنگل های کره انجام می شود و هر سال یکبار توسط آژانس ارتقاelfare رفاه جنگل های کره برگزار می شود.

در آزمون امسال 1025 نفر پذیرفته شدند كه 384 نفر در سطح اول و 641 نفر در سطح دوم قرار داشتند.

آزمون سنجش فقط پس از اخذ مدرک مربوط به جنگلداری ، مراقبت های پزشکی ، مراقبت های بهداشتی ، پرستاری و غیره یا کسب معیارهای صلاحیت مانند تجربه به عنوان کارشناس آموزش جنگل و گذراندن دوره آموزش در یک م particularسسه خاص انجام می شود. برای تحصیلات.

در این آزمون 4 درس وجود دارد که نمره کامل 100 امتیاز برای هر موضوع و نمره 40 امتیاز یا بیشتر برای هر موضوع و به طور متوسط ​​60 امتیاز یا بیشتر به عنوان یک قبولی در نظر گرفته می شود.

این آزمایش تحت سیستم مدیریت قرنطینه عمیق مطابق با کتابچه راهنمای مدیریت قرنطینه آزمایش پیشگیری از تاج 19 ستاد مرکزی برای مقابله با ایمنی برای جلوگیری از خطر عفونت برای شرکت کنندگان در آزمایش و جوامع محلی انجام می شود. از تاج 19.

سایت آزمون از قبل ضد عفونی می شود و دسترسی به خارج کنترل می شود و مدیریت قرنطینه به طور کامل اجرا می شود تا همه آزمایش کنندگان با نصب پارتیشن های داخل سایت آزمایش با خیال راحت آزمایش را انجام دهند.

اگر گواهینامه مربی مدیریت جنگل دریافت کنید ، می توانید با استفاده از جنگل ، مانند اجرای برنامه های بهبود جنگل در تاسیسات جنگلداری مانند مرکز ملی شفا جنگل و جنگل شفا ، در جهت بهبود سلامت جسمی و روانی افراد تلاش کنید.

به طور خاص ، انتظار می رود که بتواند با ارائه برنامه های درمان جنگل برای مبارزه با افسردگی عروق کرونر ، به بهبود روحیه افرادی که توسط کرونا 19 گیر افتاده اند کمک کند و نشاط اجتماعی را ارتقا دهد.

سوالات متقاضیان موفق را می توان از ساعت 10:00 صبح روز دهم در سیستم مدیریت صلاحیت یک متخصص رفاه جنگل بررسی کرد.

برای سوالات دقیق در مورد این آزمون ، با تیم برنامه ریزی بهداشت برنامه جنگل ، آژانس تبلیغات رفاه جنگل کره تماس بگیرید.

لی هیون جو ، رئیس بخش جنگل و آموزش جنگل سازمان جنگل ها ، گفت: “از داوطلبان متشکرم که بخاطر زحمتشان در آمادگی برای امتحان حتی در شرایط سخت به دلیل تاج 19 امتحان کردند.” امیدوارم که سرب و ایجاد کره ای سالم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.