آسان شهر ، از فوریه یک فروشگاه تک مرحله ای را برای بازگشت داوطلبانه گواهینامه رانندگی بزرگسالان اجرا کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آسان شهر از فوریه یک فروشگاه یک مرحله ای برای بازگشت داوطلبانه گواهینامه برای رانندگان بزرگسال بالای 70 سال فراهم می کند.

در حال حاضر ، برای اینکه افراد مسن به طور داوطلبانه گواهینامه خود را پس دهند ، باید گواهینامه خود را به ایستگاه پلیس برگردانند ، از تصمیم لغو گواهینامه رانندگی خود مطلع شوند و برای دریافت غرامت به تالار شهر مراجعه کنند.

برای بهبود این مورد ، این شهر خدمات یک مرحله ای را ارائه داده است و از فوریه به بعد رانندگان بزرگسال 70 ساله یا بالاتر می توانند گواهینامه خود را به Eup ، مرکز اداری رفاه اجتماعی Myeon-dong برگردانند و همزمان درخواست مزایا کنند .

یک مقام شهری گفت: “تا پایان دسامبر سال 2020 ، 63 تصادف جاده ای برای رانندگان بزرگسال در آسان رخ داده است که 5.3٪ از تصادفات جاده ای در اسان و 62.4٪ تصادفات برای افراد مسن را نشان می دهد.” امیدواریم که این مشارکت آسان بازگردد گواهینامه رانندگی به افراد مسن در ایمنی ترافیک کمک می کند و تصادفات جاده ای را بیشتر کاهش می دهد. “

از طرف دیگر ، آسان شهر برای بازگشت داوطلبانه گواهینامه های رانندگی بالای 70 سال از سال 2019 ، 100000 گواهی عشق کسب شده را به آسان پرداخت و 149 و 393 راننده بزرگسال به ترتیب گواهینامه های خود را در سال 2019 و 2020 پس دادند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *