آسان شهر ، تلاش برای پشتیبانی از خدمات اداری برای ایجاد “یک شهر خوب برای تجارت”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آسان شهر در تلاش است تا از خدمات اداری برای “ایجاد شهر خوب برای تجارت” مانند سرعت بخشیدن به تأیید کارخانه و ارائه آژانس ثبت نام کارخانه رایگان پشتیبانی کند.

این شهر با ارائه امکانات اداری مانند خدمات ثبت نام کارخانه رایگان برای کارآفرینانی که از بلایای بعدی مانند کرونا 19 و تعیین یک منطقه ویژه برای فاجعه به دلیل باران شدید سال گذشته ، بررسی های خوبی از کارآفرینان بالقوه آماده شرکت ها دریافت کرده اند.

این شهر قصد دارد معاملات تجاری خود را با شورای نقشه برداری شهر در آسان در سال جاری تمدید کند تا خدمات نمایندگی رایگان کارخانه را به عنوان بخشی از پشتیبانی اداری بدون محدود کردن مقیاس گسترش دهد.

سال گذشته ، از طریق پردازش سریع مصوبات کارخانه ، سیستم مشاوره با اولویت با ادارات مربوطه برای درخواست تصویب کارخانه ایجاد شد ، بیش از 50 درصد زمان رسیدگی به شکایات مدنی و یک سرویس ثبت نام کارخانه رایگان. کمتر از 2000 درجه از فضای کارخانه و کمتر از 500 درجه از پایه تولید. 60 ثبت نام کارخانه رایگان برای مشاغل کوچک ارائه شده است.

یک مقام شهری گفت: “آسان شهر” شهری با پایگاه مجهز شهری است و پروژه های بزرگ مانند بزرگراه Cheonan-Dangjin ، بزرگراه غربی داخلی ، مسیر دو ساحل غربی ، ساخت مسکن و ساخت مجتمع های صنعتی همچنان ادامه دارد. ارائه خدمات اداری فعال برای تبدیل شدن به یک شهر در حال توسعه پویا ، شهری که برای زندگی مناسب است و شهری است که برای تجارت در زمینه ساختمانهای جدید و امکانات تجاری امکان پذیر است.

در همین حال ، به لطف رشد سامسونگ دیسپلی و جهش مجدد هیوندای موتور ، با افزایش شرکای متصل ، تعداد درخواست های مجوزهای کارخانه به طور مداوم به 442 مورد در سال 2018 ، 985 در 2019 و 1119 در سال 2020 افزایش می یابد. پیش بینی می شود که ادامه یابد.

در مقابل این روند رو به رشد ، این شهر در دوران تمرکززدایی یک شهر پر جنب و جوش و دوستانه تجارت ایجاد می کند. هدف آن این است که با گسترش پشتیبانی مالی و اداری بیشتر برای ایجاد شغل برای جوانان و افزایش درآمدهای مالیاتی ، خود را به عنوان یک شهر 500000 خودکفا با استقلال مالی بالا تثبیت کند. انجام می دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *