آسان شهر ، مختصری اصلاحی درباره اقدامات سریع پاسخگویی برای جلوگیری از گسترش تاج 19 در منطقه

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] در ساعت 15:00 در شهر اول آسان ، جلسه توجیهی دفتر شهردار اعلام کرد که همه آنها از طریق واکنش سریع تاج اخیر 19 ارزیابی منفی در تحقیقات اپیدمیولوژیک و تحقیقات جامع دریافت کرده اند.

در آن روز ، رئیس مرکز بهداشت عمومی کو بن جو یک جلسه توجیهی در مورد تحقیقات اپیدمیولوژیک و اقدامات سریع برای جلوگیری از شیوع موارد تایید شده به چهار نفر از اعضای خانواده و دو تماس نزدیک بین 28 تا 29 ژانویه برگزار کرد.

محتوای اصلی 262 مورد تأیید شده به دلیل تب COVID-19 و دردهای عضلانی در 28 ژانویه بود ، دو کودک و چهار عضو خانواده ، از جمله شوهرشان ، آلوده بودند. یک نفر ، به شماره 263 ، در تاریخ تحصیل و شرکت در اردوها و آکادمی های دانشجویان سال اول تأیید شده است. 338 نفر ، از جمله کلیه دانش آموزان حاضر در آکادمی و کارکنان مدرسه ، پس از تأیید ، از 30 تا 31 ژانویه در مرکز غربالگری مجتمع ورزشی Yi Sun-Sin به طور کامل بررسی شدند. در این راه 267 نفر تایید شده و 28 نفر ، از جمله دانشجویان و کارگران مرتبط ، به طور کامل مورد بررسی قرار گرفتند. خوشبختانه ، در نتیجه ، 379 نفر ، از جمله 1 فرد منتظر و 3 دانش آموز برنامه ریزی شده برای امتحان ، مورد ارزیابی منفی قرار گرفتند.

حتی پس از ارزیابی منفی ، نظارت به طور مداوم انجام می شود و در مجموع 62 نفر قرنطینه درگیر این پرونده هستند ، و خودزنی و نظارت روزانه به مدت 14 روز انجام می شود.

در سالهای اخیر ، با افزایش تعداد عفونتهای خانوادگی و خانوادگی و علامتهای بدون علامت در سالهای اخیر ، رئیس مرکز بهداشت عمومی کو بون جو اقدامات سریع مانند آزمایشات پیشگیرانه برای تاج 19 و اپیدمیولوژیک سریع “ما همه تلاش خود را می کنیم بهترین “، و از همه شهروندان خواست که قرنطینه زندگی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند تا حتی از خانواده کرونا 19 جلوگیری شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *