آسان شهر آخرین گزارش را در مورد خدمات تحقیقاتی برای ایجاد شهری دوستانه برای کودکان ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در شهر اول آسان ، وی جلسات مختصر جلسه ای را در مورد “سرویس تحقیق برای ایجاد یک شهر دوستدار کودک” در اتاق کنترل تالار شهر برگزار کرد.

در این روز ، به کارمندان لازم شهردار آسان و سه هیون و سازمانهای تجاری استراتژیک دوستدار کودک و روسای بخشها دستور داده شد که از دستورالعملهای پیشگیری COVID-19 پیروی کنند.

از نیمه اول سال گذشته ، این شهر یک نظرسنجی برای مراقبت از کودک پسند انجام داده است ، یک بحث از 100 نفر در مورد سیاست های کودکان ، یک نظرسنجی برای تایید کودک و ارزیابی اجرای پروژه های استراتژیک برای چهار سال گذشته (17- 20 بر این اساس ، 6 منطقه دوستانه کودک (بازی و اوقات فراغت ، مشارکت) و آگاهی شهروندی ، ایمنی و امنیت ، بهداشت و خدمات اجتماعی ، محیط آموزشی ، محیط خانه) و بینایی بلند مدت و بلند مدت (21-24 سال) و اهداف استراتژیک ایجاد شد

مطالب زیر چشم انداز میان مدت و بلند مدت “کودکانی که خواب می بینند ، آسانس به آرزوها می رسند” ، از طریق یک نشست آنلاین برای بحث در مورد سیاست کودکان استخراج شده است △ گسترش زیرساخت های بازی محلی △ بهبود مشارکت کودکان children’s ایجاد یک منطقه قابل زندگی △ فضای آموزشی بدون تبعیض “4 استراتژی” ارائه و نتایج “21 پروژه استراتژیک” اعلام شد و به دنبال آن بحث در مورد موضوعات اصلی انجام شد.

شهردار اوه سه هیون گفت: “جامعه ای که به عنوان حصار جامعه عمل می کند بسیار مهم است به طوری که گفته می شود” برای تربیت کودک به کل روستا نیاز است. ” ما می توانیم به طور سیستماتیک یک سیستم و سیستم اداری ایجاد کنیم که بتواند حقوق کودک را محقق کند. “من از همه ما ، اعضای جامعه محلی ، می خواهیم که همچنان به دنبال علاقه و تلاش بیشتر برای یافتن پروژه هایی که حقوق و منافع کودکان را تضمین می کند ، باشم ، به طوری که پروژه یونیسف برای صدور گواهینامه کودکان مناسب برای شهرها” به به بار نشستن ثمر دادن به ثمر رسیدن. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.