آسان شهر برای حمایت از هزینه های معاینه پزشکی برای جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی تجارت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] آسان شهر پروژه ای را برای حمایت از هزینه غربالگری عوارض در سال 2021 برای شناسایی عوارض بیماری های قلبی عروقی در اوایل بیماران مبتلا به بیماری های مزمن و کاهش بار هزینه های درمان بیماری اجرا خواهد کرد.

این شهر با 24 بیمارستان و کلینیک محلی موافقت نامه ای امضا کرده است تا به طور سیستماتیک پروژه حمایت از هزینه غربالگری را ارتقا دهد و هر بیمارستان 50000 نفر به ازای هر نفر برای هزینه های غربالگری چهار نوع سونوگرافی کاروتید ، میکروپروتئینوریا ، هموگلوبین گلیس شده و رتینوپاتی چشم دیابتی دریافت می کند. .

امسال قصد دارد از بودجه حمایت کند تا 850 فرد مبتلا به بیماری های مزمن بتوانند از هزینه معاینه پشتیبانی دریافت کنند. پس از صدور فرم درخواست معاینه در نزدیکترین مرکز بهداشت عمومی ، شعبه بهداشت یا کلینیک بهداشتی ، می توانید به بیمارستان یا کلینیکی مراجعه کنید که توافق نامه دریافت چهار نوع آزمایش را امضا کرده است.

یک کارمند مرکز بهداشت عمومی گفت: با انجام معاینه زودرس می توان از عوارض بیماری های مزمن جلوگیری کرد و به درمان و درمان مداوم نیاز است. .

در همین حال ، مرکز بهداشت در شهر آسان قصد دارد سیستم نقاط سلامت و تجارت با بسته های بهداشتی را ارتقا دهد ، با تمرکز بر پروژه ارتقا health بهداشت غیر حرفه ای مطابق با کرونا 19.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *