آسان شهر در حال انجام آموزش آنلاین حسابداری مالی برای سال مالی 2020 است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] در شهر بیستم ، آسان برای مدیران حسابداری و زیرمجموعه های تجاری در ستاد ، eup ، myeon-dong و آژانس های مستقیم آموزش آنلاین را انجام داد.

این آموزش در این روز به منظور تسهیل اجرای موارد تسویه حساب برای آماده سازی تسویه حساب در سال مالی 2020 ، با تمرکز بر اقدامات احتیاطی هنگام نوشتن و وارد کردن داده های تسویه ، طراحی شده است و با استفاده از روش غیر تماسی آنلاین ، برای برای جلوگیری از شیوع کرونا 19.

به طور خاص ، انتظار می رود که درک سیستم تسویه حساب و کارایی کار فرد مسئول افزایش یابد ، زیرا محتوای سیستم تسویه حساب مهم است ، تجدید نظر در استاندارد ادغام تسویه حساب و تهیه داده های تسویه حساب به مدیران کل ارائه می شود. شهرک و کارگران

سال مالی 2020 با اقدامات پیگیری ، مانند گزارش به وزارت ادار Public عمومی و امنیت پس از تکمیل صورت حساب ها ، بررسی حساب ها و تصویب شورای شهرداری از 21 مارس تا ژوئن نهایی خواهد شد.

یک مقام شهری گفت: “با توجه به نتایج مدیریت مالی بودجه شهر ما ، امیدواریم که این آموزش باعث بهبود دقت و حرفه ای بودن مسئولین امور حسابداری شود ، زیرا این یک نتیجه گیری مهم برای افزایش پاسخگویی و اطمینان از اجرای بودجه. وی گفت: ما پشتیبانی اداری فعال برای حسابداری را تشویق خواهیم كرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *