آسان هتل ، خدمات پیش سفارش مراقبت از کودکان از اول فوریه آغاز می شود

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آسان شهر از اول تا 26 فوریه پذیرش پیش سفارشهای خدمات مراقبت از کودکان را آغاز می کند.

از آنجا که انتظار می رود این شهر در ترم جدید در ماه مارس تعداد درخواست های خدمات مراقبت از کودکان را افزایش دهد ، این برنامه اولیه برای ایجاد آسایش برای شهروندان اجرا شده است.

حمایت از نگهداری از کودک برای همه طبقات خانوارهای دارای تابعیت کره برای نوزادان و کودکان خردسال (0 تا 5 سال) ، صرف نظر از درآمد و ثروت ، در دسترس است. هزینه نگهداری از کودک برای کودکانی که از مراکز مراقبت روزانه استفاده می کنند ، هزینه های آموزش کودک برای استفاده کنندگان از مهدکودک ها و همچنین در صورت استفاده نکردن از مراکز مهد کودک ، مهد کودک یا خدمات مراقبت از کودک ، در طول روز هزینه های نگهداری کودک در نظر گرفته شده است.

خدمات نگهداری از کودکان را می توان به طور مستقیم از طریق مسیر اجتماعی به مرکز مدیریت مراقبت های اجتماعی در Eup ، Myeon-dong ، آدرس ثبت نام کودک ساکن در کودکستان یا به صورت آنلاین اعمال کرد.

پس از اقدام ، می توانید کارت شادی کودکان را بردارید و از آن برای پرداخت در مراکز مراقبت های شبانه روزی و کودکستان ها استفاده کنید.

اگر در مورد پیش سفارش خدمات مراقبت از کودکان س questionsالی دارید ، لطفاً با مرکز تلفن Asan City (1422-42) یا تیم رفاه اداری Eup ، مرکز رفاه اداری Myeon-dong تماس بگیرید.

یک مقام شهری گفت: “در ترم جدید در ماه مارس ، انتظار می رود که درخواست های مربوط به هزینه های مراقبت از کودکان به سرعت رشد کند و درخواست های شخصی و آنلاین شلوغ خواهد شد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *