آقای بایدن از دولت ترامپ به دلیل تأمین انرژی “غیرمسئولانه” انتقاد کرد | جهان

[ad_1]

“ما در حال حاضر تمام اطلاعات لازم را در مورد مسائل مهم امنیت ملی از دولت درحال اخراج دریافت نمی کنیم. من فکر می کنم این غیرمسئولانه است “، گفت: رئیس جمهور منتخب جو بایدن.

آقای بایدن در یک سخنرانی از ویلمینگتون ، دلاور ، گفت که بسیاری از آژانس های امنیتی ایالات متحده “تحت قدرت” رئیس جمهور ترامپ هستند.

“حقیقت این است که بسیاری از آژانس هایی که برای امنیت حیاتی هستند ، خسارات زیادی دیده اند. بسیاری از آنها از نظر پرسنل ، توانایی ها و روحیه از اختیارات کمتری برخوردارند. “

در اوایل این ماه ، تیم بایدن گفت که وقتی از برخی مقامات پنتاگون اطلاعات می خواهد ، با موانعی روبرو می شود. آقای بایدن در 28 دسامبر این نگرانی را تکرار کرد: “ما با موانعی از سوی رهبری سیاسی وزارت دفاع و دفتر مدیریت و بودجه روبرو هستیم.”

یک مقام ارشد دفاعیه هفته گذشته تأیید کرد که پنتاگون 163 مصاحبه انجام داده و به 181 درخواست اطلاعات پاسخ داده است و تأکید کرده است که این وزارتخانه به ارائه اطلاعات و جلسات خود ادامه می دهد.

تاکنون رئیس جمهور ترامپ در برابر رقیب خود بایدن شکست نخورده است. و هفته ها پس از پیروزی آقای بایدن ، دولت ترامپ اجازه انتقال داد. آقای بایدن 20 ژانویه سوگند یاد می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *