آقای بایدن در متهم کردن رئیس جمهور دولت ترامپ به اجرای کند واکسیناسیون Covid-19 ، چه قول می دهد؟ | جهان

[ad_1]

“طرح واکسن واگذاری دولت ترامپ عقب مانده است. ما از شرکت ها ، پزشکان و دانشمندان ، محققان و شرکت کنندگان در آزمایش و همچنین از عملیات بیان برای حمایت از توسعه سریع واکسن ها سپاسگزاریم. اما همانطور که نگران و هشدار داده شدم ، تلاش ها برای انتشار واکسن و واکسیناسیون آنطور که باید پیش نمی رود. چند هفته پیش ، دولت ترامپ تأیید کرد که تا پایان دسامبر ، 20 میلیون آمریکایی واکسینه شده اند. فقط چند روز به پایان دسامبر باقی مانده است ، ما فقط چند میلیون نفر را واکسینه خواهیم کرد. با پیشرفت فعلی برنامه واکسیناسیون ، اگر این ادامه یابد ، واکسیناسیون آمریکایی ها سالها و نه ماه ها طول می کشد. “، رئیس جمهور جدید جو بایدن با انتقاد از رئیس جمهور فعلی گفت: آمریکا دونالد ترامپ.
آقای بایدن در متهم کردن نخست وزیر ترامپ به اجرای کند واکسیناسیون Covid-19 ، چه قول می دهد؟  - تصویر 1
آقای بایدن در یک سخنرانی در ویلمینگتون ، دلاور ، هشدار داد که وضعیت همه گیر Pavid-19 در ایالات متحده حتی قبل از تغییر مثبت نیز بدتر خواهد شد. با این حال ، وی متعهد شد که به محض سوگند دادن در 20 ژانویه ، کارزاری را برای انتقال واکسن ها بلافاصله آغاز کند.
“دولت بایدن-هریس از کار سخت نمی ترسد تا اطمینان حاصل کند که همه واکسینه شده اند. من در 100 روز اول 3 چالش تعیین کردم. یکی از آنها تضمین تحویل 100 میلیون دوز واکسن در 100 روز اول است. اگر کنگره بودجه ای را تأمین کند ، ما به این هدف شگفت آور دست خواهیم یافت. بایدن گفت: 5 تا 6 برابر سریعتر از امروز است و رسیدن به 1 میلیون دوز در روز.
آقای بایدن در متهم کردن نخست وزیر ترامپ به اجرای کند واکسیناسیون Covid-19 ، چه قول می دهد؟  - تصویر 2
آقای بایدن گفت كه قصد دارد برای تسریع در تولید واكسن به قانون ساخت دفاع متوسل شود و از كنگره خواست كه منابع بیشتری را برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 اختصاص دهد.

تیم آقای بایدن بارها و بارها بر اهمیت ارتقا imm واکسیناسیون در جوامع غیر سفید پوست ، که به ویژه از بیماری همه گیر آسیب دیده اند ، تأکید کرده اند.

در همان روز ، 29 دسامبر ، کمال هریس معاون رئیس جمهور واکسن Covid-19 را که توسط مدرنا در یک مرکز پزشکی در جنوب شرقی واشنگتن ساخته شده بود ، دریافت کرد.
آقای بایدن در متهم کردن رئیس جمهور دولت ترامپ به اجرای کند واکسیناسیون Covid-19 ، چه قول می دهد؟  - تصویر 3
“من تقریباً چیزی احساس نمی کنم ، این واکسن بی خطر است و هدف آن نجات جان انسان ها است. من به دانشمندان اعتماد دارم. “هریس پس از واکسیناسیون گفت.
بلافاصله پس از سخنرانی بایدن ، فرماندار کلرادو اعلام کرد که این ایالت پرونده جدیدی از نوع Covid-19 را کشف کرده است که در بریتانیا کشف شده است. این اولین پرونده جدید در ایالات متحده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *