آقای ترامپ به دادگاه عالی ، وزارت دادگستری ، FBI یادآوری می کند: “تاریخ به یاد می آورد” | جهان

[ad_1]

“ما شواهد واقعی داریم ، اما آنها (دادگاه عالی ایالات متحده) نمی خواهند آن را ببینند. آنها می گویند “وضعیت” وجود ندارد. اگر انتخابات رشوه داده شود ، چگونه می توانیم آمریکا را حفظ کنیم؟ “رئیس جمهور ترامپ در تاریخ 26 دسامبر در توییتر نوشت.
در پست دیگری ، ترامپ گفت وزارت دادگستری و FBI باید “از اینکه با” بزرگترین کلاهبرداری تاریخ “برخورد نکرده اند” احساس شرم کنند “. وی همچنین از هواداران خود خواست که تسلیم نشوند و “من شما را در 6 ژوئن می بینم.
6.1 روزی است که در آن شورای ملی تعداد رأی دهندگان مجمع عمومی دو مجلس در 6.1.2021 را در اختیار دارد. کالج انتخاباتی در 14 دسامبر رأی داد ، معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن بیش از 270 رأی را کسب کرد ، حداقل انتخاب همانطور که انتظار می رفت ، آقای بایدن در تاریخ 20 ژانویه 2121 انتخاب و افتتاح خواهد شد.
آقای ترامپ به دادگاه عالی ، وزارت دادگستری ، FBI یادآوری می کند:
تاکنون ، تقریباً دو ماه پس از روز انتخابات ، آقای ترامپ رسماً از دست دادن انتخاب خود توسط رقیب جو بایدن را تصدیق نکرده است. کشور ترامپ بیش از 50 دادخواست در دادگاه های فدرال و ایالت تشکیل داده است ، اما بیشتر پرونده ها به دلیل فقدان مدارک قانونی یا وضعیت قانونی منتفی شده اند.
در تاریخ 25 دسامبر ، آقای ترامپ همچنین به رسانه های اجتماعی روی آورد و از برخی جمهوری خواهان به دلیل حمایت نکردن از تلاش وی برای اثبات تقلب در انتخابات انتقاد کرد.
آقای ترامپ گفت که انتخابات گسترده به بایدن کمک کرده تا رای بیشتری کسب کند. بسیاری از جمهوری خواهان از رئیس جمهور حمایت می کنند. اما بسیاری از پیشکسوتان دیگر ، مانند رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، دولت آینده آقای بایدن را تشخیص دادند.

در کریسمس ، این افراد از طرف آقای ترامپ “هدیه” هشدار دهنده دریافت کردند.

“من حداقل هشت سناتور جمهوری خواه از جمله آقای میچ را از یک شکست ناموفق در انتخابات نجات دادم. اکنون آنها (در بیشتر قسمت ها) فقط می نشینند و مرا در حال مبارزه با یک دشمن وحشی و عصیانگر ، دموکرات های چپ ، تماشا می کنند. “
و وی تأکید کرد: “من هرگز فراموش نخواهم کرد.” آقای ترامپ در ادامه گفت که این انتخابات یک تئوری توطئه نبود بلکه یک “واقعیت” بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *