آمریکا از فشار دلتا خسته شده است ، تعداد مرگ و میرهای ناشی از کووید -19 به سرعت افزایش یافت. جهان

[ad_1]

تعداد مرگ و میرهای ناشی از کووید -19 در ایالات متحده در ماه گذشته افزایش یافته است. به طور متوسط ​​، 769 مورد مرگ و میر در روز وجود دارد که بیشترین میزان از اواسط آوریل است و تعداد کل مرگ و میر ناشی از این بیماری را به بیش از 623000 نفر می رساند.

علاوه بر این ، در 12 روز گذشته ، ایالات متحده به طور متوسط ​​بیش از 100000 مورد جدید در روز ثبت کرده است. بسیاری از بیمارستانها هنگامی که تعداد بستری شدن ها برای بیماری کووید -19 در 2 هفته گذشته حدود 70 درصد افزایش یافت ، غرق شدند.

آمریکا از فشار دلتا خسته شده است ، تعداد مرگ و میر ناشی از Covid -19 به آسمان افزایش یافته است - عکس 1

کارکنان مراقبت های بهداشتی بیماران مبتلا به کووید -19 را در مرکز پزشکی اچسنر در لوئیزیانا درمان می کنند.

جنوب آمریکا ، با بسیاری از ایالات با نرخ واکسیناسیون پایین ، همچنان مرکز شیوع جدید است. طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها ، فلوریدا هفته گذشته نزدیک به 26000 مورد جدید ابتلا را گزارش کرد. تعداد کودکان بستری شده برای بیماری کووید -19 در این کشور نیز در حال افزایش است.
به گفته وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، تا صبح 17 اوت ، 1834 کودک در بیمارستان بستری بودند. کارشناسان می گویند داده ها نشان می دهد که گزینه دلتا ممکن است بیشتر از گزینه آلفا بر کودکان تأثیر بگذارد.
در مواجهه با این تهدید ، ایالات متحده سرعت بخشیدن به واکسیناسیون را افزایش داده است ، به طوری که تعداد دوزهای مصرفی در دو روز گذشته به طور متوسط ​​14 درصد در دو روز گذشته افزایش یافته است.

آمریکا از فشار دلتا خسته شده است ، تعداد مرگ و میر ناشی از Covid -19 به سرعت افزایش یافت - عکس 2

برنامه واکسیناسیون کووید -19 در شهر هوشی مین ، لس آنجلس ، کالیفرنیا.

علاوه بر این ، ایالات متحده قصد دارد استفاده از ماسک برای افرادی که با هواپیما ، قطار ، اتوبوس و همچنین فرودگاهها و ایستگاهها سفر می کنند را تا ژانویه 2022 تمدید کند تا از این همه گیری جلوگیری شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.