آموزش اجباری کشاورزان با پرداخت مستقیم منافع عمومی بدون چهره به چهره امکان پذیر است!

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] خدمات ملی مدیریت کیفیت محصولات کشاورزی قصد دارد مشارکت در آموزش آنلاین را به منظور افزایش نرخ تکمیل اجباری کشاورزان شرکت کننده در سیستم پرداخت های عمومی مستقیم در شرایطی که تاج 19 ادامه دارد ، ارتقا دهد.

کشاورزان شرکت کننده در سیستم پرداخت مستقیم امسال (انتظار می رود حدود 1.12 میلیون نفر باشد) باید تحصیلات خود را از 1 اكتبر 2020 تا 19 سپتامبر 2021 به پایان برسانند ، اما با توجه به شرایطی كه یافتن دوره آموزش جمعی به دلیل تاج 19 دشوار است ، این برنامه از آگوست سال 2020 در پورتال آموزش کشاورزی قرار دارد. این یک دوره در زمینه آموزش سایبری و بدون تماس شخصی انجام می دهد.

محتوای آموزش اجباری شامل نحوه درخواست صحیح برای پرداخت مستقیم منافع عمومی ، کارکردهای منافع عمومی در کشاورزی و مناطق روستایی ، تأثیر مورد انتظار سیستم پرداخت مستقیم منافع عمومی و مسائلی است که توسط کشاورزان کنترل می شود.

برای مشارکت در آموزش سایبری برای کشاورزان شرکت کننده در سیستم پرداخت های مستقیم عمومی ، کشاورز با مقامات محلی ، اداره توسعه روستایی ، سازمان های تولید کننده و تعاونی های کشاورزی برای مدیریت سیستم پرداخت مستقیم عمومی به صورت آنلاین همکاری می کند. آموزش در آموزش کشاورزان هنگام توزیع تبلیغاتی بروشورهایی برای آموزش آنلاین برای ارتقا ارتقا of کشاورزان.

[ 공익직불제 사이버교육 신청 방법 ]

① وب سایت پورتال آموزش کشاورزی را جستجو و دسترسی پیدا کنید: https://agriedu.net
* “پورتال آموزش کشاورزی” را در سایت های جستجو مانند Naver و Daum جستجو کنید و روی آدرس سایت کلیک کنید
با کلیک بر روی ثبت عضو در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی ، به عنوان یک عضو عمومی ثبت نام کنید
* پس از موافقت با شرایط ، با احراز هویت تلفن همراه تأیید کنید
after پس از وارد کردن اطلاعات عضو وارد شوید
* شناسه ، رمز ورود ، آدرس ، شماره تلفن همراه ، آدرس ایمیل و شماره ثبت مشاغل را وارد کنید
④ پس از ورود به سیستم ، روی “21 برنامه آموزش آنلاین برای کشاورزان با پرداخت مستقیم برای منافع عمومی” کلیک کنید تا ثبت نام کنید

مدیر Gui Yu-miong از کشاورزی Guangong ، “به منظور افزایش سطح تکمیل آموزش اجباری سیستم پرداخت مستقیم به کشاورزان و اطمینان از استقرار پایدار سیستم پرداخت مستقیم به منافع عمومی ، محتوای مختلف آموزشی در فرد با توجه به سطح کشاورزان توسعه یافته و منتشر می شود ، و روش های موثر آموزش مانند آنلاین متناسب با شرایط آموزشی ارائه می شود. ما قصد داریم با اجازه دادن به آنها برای انتخاب ، ادامه تحصیل را تشویق کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *