آموزش رایگان “پیشگیری از خشونت شهروندان” را در انس گسترش دهید

[ad_1]

ارتقا education آموزش رایگان برای جلوگیری از خشونت علیه شهروندان

[세계연합신문 이영호 기자] شهر انس در سومین روز اعلام کرد که آزار و اذیت جنسی رایگان ، خشونت جنسی ، قاچاق رابطه جنسی و آموزش را برای جلوگیری از خشونت خانگی برای شهروندان گسترش می دهد.

این شهر با ارائه آموزش های فردی برای پیشگیری از خشونت برای هر هدفی که چشم انداز حقوق بشر و برابری جنسیتی را برای شهروندان هر ساله افزایش می دهد ، به پرورش ارزش های جنسی سالم و آگاهی از خشونت کمک می کند.

به طور خاص ، آموزش همزمان حضوری و حضوری در سال جاری و از این ماه تا نوامبر امسال به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه انجام می شود.

اهداف آموزش عبارتند از: ▲ دانش آموزان مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه ▲ مصرف کنندگان و کارگران در م institutionsسسات اجتماعی (کودکان ، جوانان ، افراد مسن ، افراد دارای معلولیت و غیره) ▲ شرکت ها (کمتر از 50 نفر) ▲ مهاجرت groups گروه های جامعه ▲ شهروندان عادی و غیره مراجعه حضوری و انجام آموزش های فردی برای هر منظور.

محتوای اصلی آزار جنسی ، خشونت جنسی ، قاچاق جنسی و خشونت خانگی است ، و به ویژه برای جلوگیری از جرایم جنسی دیجیتال ، ما قصد داریم با گسترش آموزش به هر منظور ، از جمله دانش آموزان دبستان ، متوسطه و متوسطه ، به طور فعال آموزش پیشگیری را ارتقا دهیم. مدارس ، مهد کودک ها و جوانان.

می توانید با انتخاب رشته ای که می خواهید تدریس کنید ، اقدام کنید.برای درخواست تحصیل و پرسش ، با بخش مراقبت از کودک زنان (021-481-2260 031) در انسان تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *