آنیانگ سیتی ، “لطفاً در کمپین کاهش رانت با قلب شعبه ایستگاه شرکت کنید.”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار چوی چوی ، آنیانگ ، شرکت خود را در چالش فرود از طریق sns خود در تاریخ 27 اعلام کرد. علاوه بر این ، آنها دستور دادند که مشارکت زیادی در این کمپین برای کاهش اجاره بها انجام شود.

Landing challenge مخفف “سیاست خوب نگهداری اجاره” است و به معنای ایجاد (فرود) و انتشار (به چالش کشیدن) ترافیک خوب اجاره است. با شروع از دولت های محلی اصلی ، این پیام حاوی پیامی برای تبلیغ یک کمپین اجاره ای خوب برای کمک به مشاغل کوچک و غلبه بر مشکلات اقتصادی است.

شهردار چوی چوی شرکت خود را در چالش فرود اعلام کرد و خواستار مشارکت وی در جنبش کاهش رانت خوب با قلب یوکیساجی شد.

همچنین مشخص شد که نامه ای به استیجاران ارسال شده است به این امید که کارهای خوب اجاره کنندگان به صاحبان مشاغل آزاد و کوچک که افسرده هستند کمک بزرگی خواهد کرد. Seohanmun به 442 مکان ، عمدتا توسط صاحبان مشاغل سرگرمی تحویل داده شد.

مستاجران خوب مزایایی از جمله کاهش مالیات بر دارایی تا 50٪ از کاهش اجاره دولت و 30٪ کاهش هزینه حمل و نقل را دریافت می کنند.

شهردار چوی چوی خاطرنشان کرد که دلیل اینکه وی توانست خردمندانه شرایط کرونا 19 را مدیریت کند ، به خاطر فداکاری صاحبان مشاغل آزاد و کوچک بود که با بستن درب به طور فعال با محدودیت های تجاری همکاری کردند و بارها پیشنهاد ادامه کار را دادند جنبش سنوات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *