آنیانگ FC ، هافبک لیم سان یانگ را به صورت قرضی در Seonnam FC به خدمت گرفت

[ad_1]

[세계연합신문 임동성 기자] فوتبال حرفه ای K-League 2 FC Anyang ، هافبک Lim Sun Yang را به صورت قرضی از Seongnam FC به خدمت گرفت.

دبیرستان Yewido – دانشگاه سوون ، لیم سونگ جونیور در سال 2012 در صحنه حرفه ای گوانگجو ظاهر شد. او به مدت شش فصل 117 بازی در گوانگژو انجام داد ، که منجر به صعود گوانگژو شد و به عنوان یکی از اعضای اصلی تیم نقش فعالی داشت. وی پس از تصمیم گیری در مورد خدمت سربازی خود در آژانس پلیس ملی ، پس از آزادی در سال 2018 به Jeonbuk Hyundai نقل مکان کرد. وی پس از انجام 41 بازی برای Jeonbuk Hyundai در فصل 18-19 ، در سال 2020 به سئونگنام رفت و در این فصل به صورت قرضی به آنیانگ پیوست. رکورد شغلی K-League 28 گل و 14 پاس گل در 192 بازی است.

لیم سان یانگ هافبکی است که در مرحله K-League به عنوان یک ضربه زن هوشمند شناخته شده است. پاس تهاجمی بر اساس حس عالی یک مزیت بزرگ است و شرایط جسمی بسیار خوبی است و انتظار می رود در موقعیت های رقابتی نقش زیادی داشته باشد. انتظار می رود با جذب لیم سان جونیور ، که می تواند هر دو نوع تهاجمی و دفاعی را کنترل کند ، ضخیم تر شود.

لیم سان یانگ ، که به آنیانگ پیوست ، گفت: “من قرارداد استخدام می کنم ، اما بسیار ممنون و خوشحالم که می توانم به تیم خوبی به نام آنیانگ ملحق شوم. مدیر ، مربیان ، کارمندان و هم تیمی ها به قدری از من استقبال کردند که فکر کردم باید کارهای بهتری انجام دهم و احساس اطمینان می کنم که می توانم خوب کار کنم. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با ظاهری خوب و رتبه بندی خوب به هواداران خود جبران کنیم. “

در همان زمان ، آنیانگ FC در حال آماده سازی برای فصل 2021 در Beolgyo ، Jeollanam-do است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *