آپارتمان Raemian Mid County ، ارتباط فعال با همسایگان از طریق مسابقه نقاشی کودکان

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Dongdaemun-gu در تاریخ 27th اعلام کرد که یک مسابقه نقاشی کودکان را برای ایجاد فرهنگ آپارتمان برگزار کرده است که با همسایگان در آپارتمان Raemian Mid County در Dapsimni 1-dong ارتباط برقرار می کند.

با افزایش زمان صرف شده در خانه به دلیل تاج 19 ، ارتباط بین ساکنان آپارتمان که فضای زندگی را با همسایگان خود تقسیم می کنند اهمیت بیشتری پیدا می کند.

بر این اساس ، آپارتمان Raimian Mead County یک مسابقه نقاشی کودکان را با موضوع “بخند و اول سلام بگو” برگزار کرد تا فرهنگ دوستانه ای در جامعه به وجود آورد.

از 28 تا 12 دسامبر این ماه ، در مجموع 159 اثر دریافت شده است که به سه دسته تقسیم شده اند: مهد کودک ، دبستان مقطع ابتدایی (کلاس های 1 تا 3) و پایه های بالاتر (کلاس های 4 تا 6). در مجموع 13 اثر شامل بهترین جوایز ، جوایز برای دستاوردها و جوایز تشویقی برای هر گروه انتخاب شد.

این جایزه بزرگ توسط کودک کیم جین وو (8 ساله) در کلاس پایین دبستان اهدا شد.

بچه های کیم جین – ▲ در آسانسور سلام می کنند

آپارتمان شهرستان رامیان مید به 13 برنده اعطا کرد ، از جمله فرزندان کیم جین وو ، که جایزه بزرگ را از آن خود کردند ، گواهی از سر دونگدمون گو و جراحات تهیه شده در جلسه نمایندگان مستاجر. تمام آثار دریافت شده در این مسابقه تا 31 این ماه در راهرو مرکز اجتماع در آپارتمان قابل مشاهده هستند.

کیم مینهو ، رئیس Dapsimni 1 ، گفت: “برای ایجاد جامعه ای که با مردم محلی هماهنگ باشد و برای افزایش احساس تعلق و افتخار در جامعه محلی ، ما به فعالیت های مختلف جامعه در منطقه ادامه خواهیم داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *