آژانس ارتقا فلوشیپ یادگیری مادام العمر Jeju ، 2021 “انتخاب بورسیه توسعه منابع انسانی Jeju”

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] استان خودگردان خاص ججو و آژانس حمایت از بورس های یادگیری مادام العمر جژو “دانشجویان رشد استعدادهای درخشان ججو” را در سال 2021 انتخاب می کنند تا از هزینه های آموزشی استعدادهای محلی بکاهند و به پرورش افراد مستعد با کیفیت عالی در میان شرایط اقتصادی توافق شده کمک کنند. به دلیل تاج 19 طولانی.

در مجموع حدود 200 دانش آموز برای امسال برنامه ریزی شده است. پیش بینی می شود دانش آموزان مقاطع ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان به ازای هر نفر حداکثر 1 میلیون بوی بد و دانشجویان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی حداکثر 2 میلیون بورس در هر شهریه دریافت کنند.

▲ بورس تحصیلی برای موفقیت برای دانش آموزان با نمرات عالی ▲ بورس تحصیلی برای دانش آموزان با مشکلات مالی .

مدارک لازم برای درخواست عبارتند از: ① دانشجویانی که در ترم اول سال 2021 ثبت نام کرده اند ② از تاریخ اطلاع رسانی (2020 2. 4) ، متقاضی (دانشجو) و سرپرست وی برای مدت بیش از یک سال در استان اقامت داشته اند ، و … نامزد فعلی یا سرپرست او در جزیره ججو مستقر است. فقط بگذار

مشمولان بورس تحصیلی استعدادهای درخشان که توسط آژانس Jeju برای ارتقا بورس های تحصیلی مادام العمر در سال 2020 و دانشجویان در مرخصی در سال 2020 (به استثنای مرخصی نظامی) استفاده می شود ، از مطالعه خارج می شوند.

مهلت ثبت نام از 16 فوریه تا 8 مارس است.

برای کسب اطلاعات دقیق تر ، مانند اسناد آماده سازی ، می توانید محتوای پیام را در وب سایت آژانس ارتقا Sch بورسیه های آموزش مادام العمر در ججو بررسی کنید.

فرم درخواست را می توان از وب سایت آژانس ارتقا بورس تحصیلی Jeju Lifelong بارگیری و تکمیل کرد و می توانید با توجه به نوع بورس تحصیلی ، مدارک پشتیبان را درخواست کنید.

اگر دانش آموز شهری هستید ، ممکن است لازم باشد که به مدرسه ای که به آن تعلق دارید درخواست دهید. اگر دانشجوی خارج از حومه هستید ، می توانید بصورت آنلاین یا جداگانه از طریق پست سفارشی اقدام کنید.

دریافت کنندگان بورس تحصیلی استعدادهای درخشان Jeju از طریق بحث در مورد پروژه بورس های تحصیلی آژانس Jeju برای بورس های تحصیلی مادام العمر نهایی می شوند.

نتایج این برنامه را می توان در اواخر ماه مارس ، همراه با اعلامیه های فردی ، در وب سایت Jeju برای ارتقا of بورسیه های یادگیری مادام العمر تأیید کرد.

سونگ یونگ سیک ، مدیر اداره خودگردان ویژه ، گفت: “این یک محیط اقتصادی دشوار به دلیل ویروس کرونا است ، اما من امیدوارم که با استفاده از این بورس تحصیلی در منطقه ججو محیطی ایجاد شود که دانش آموزان بتوانند بر یادگیری خود تمرکز کنند. پایدارتر است “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.