آژانس ارتقا Industry صنعت نوری Daegu با پروژه کار جوانان نوآوری دیجیتال را تسریع می کند

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] آژانس توسعه صنعت نوری کره به عنوان نهاد جدید برنامه کار جوانان 2021 به رهبری منطقه ، که توسط وزارت ادار Administration عمومی و امنیت برای تسریع در تحول دیجیتالی صنعت نوری Ahn ، که از کرونا 19 رنج می برد ، برای راه اندازی سازمان یافته است ، انتخاب شده است. یک پروژه نوآوری دیجیتال برای حمایت از ایجاد اشتغال جوانان “.

KOIA به طور مداوم در تلاش است تا از تصویر موجود Ahn در صنعت نوری ، با تمرکز بر تولید به عنوان OEM (OEM) ، برای تغییر ساختار اقتصادی یک صنعت غیر حضوری ، و حرکت به جلو به عنوان یک نوآوری دیجیتال پیشرو ، جدا شود. صنعت.

پیش بینی می شود “پروژه نوآوری دیجیتال برای حمایت از اشتغال جوانان” نقش “انتقال خون اضطراری” را برای کمک به جذب جوانان با قابلیت های دیجیتالی در زمینه Ahn Optics به عنوان بخشی از نسخه کره ای New Deal و تقویت فرصتهای نامطلوب تجاری شرکت.

شرکت هایی که به عنوان شرکت های شرکت کننده انتخاب شده اند ، به تازگی جوانان زیر 39 سال را استخدام کرده و برای اشتغال یارانه دریافت کرده اند ، از قیمت کار برای ماه مارس شروع می شود ، و میزان پشتیبانی تا 1.6 میلیون نفر در هر ماه ، برای 10 ماه ها.

مقیاس جذب پروژه حدود 20 شرکت Ahn Kwang-hak با 3 کارمند یا بیشتر است که از طریق اشتغال در Daegu تأمین می شوند و تعداد نیروهای پشتیبانی 20 جوان بیکار زیر 39 سال است. علاوه بر این ، KOIA برای تقویت نیروی کار جوان مورد استفاده شرکت ها به عنوان نیروی اصلی برای غیر صنعتی سازی شرکت ها ، آموزش تقویت رقابت را ارائه می دهد.

گوانگ سیک جین ، رئیس آژانس ارتقا Industry صنعت نوری کره ، گفت: “این یک پروژه قابل توجه برای توسعه توانایی های غیر چهره و دیجیتال صنایع نوری Daegu Ahn است که هنگام تأمین اشتغال جوانان تحت تأثیر کرونا 19 قرار گرفته است. . ما تمام شایستگی های خود را برای پرورش متخصصان برجسته و تقویت رقابت دیجیتال صنعتی متمرکز خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *