آژانس توسعه اقتصادی Ulju-gun-Ulsan ، توافق نامه تجاری برای احیای کارآفرینی جوانان

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] اولژو-گون برای احیای مجدد اکوسیستم کارآفرینی جوانان و ایجاد کارآفرینی جوانان برای آکادمی جوانان کارآفرینی و رویا ، یک قرارداد تجاری با آژانس توسعه اقتصادی اولسان (مدیر کیم یونگ مین) در دفتر منطقه 19 در شهرستان شهرستان امضا کرد. رهبر جوانان

پروژه آکادمی استارت آپ نوجوانان پروژه ای است که بودجه ای بالغ بر 500 میلیون دلار را برای یافتن و حمایت از کارآفرینان اولیه و جوان با ایده ها یا فناوری های ابتکاری و عالی سرمایه گذاری می کند. این برنامه قصد دارد از ماه آوریل حمایت جدی از فعالیتهای کارآفرینی جوانان را آغاز کند.

شرکت های نوپا انتخاب شده برای 9 ماه هزینه راه اندازی متفاوت از 500000 درآمد کسب شده تا 2.5 میلیون درآمد ماهانه بر اساس تخمین ها متفاوت پرداخت می شوند و پشتیبانی های مختلف مورد نیاز برای فرآیند راه اندازی مانند آموزش ، فضای راه اندازی ، پیوند به عمومی و بازاریابی.

Project پروژه بلند مدت Dreaming Youth Youth پروژه ای است که با بودجه 700 میلیون وون برای ایجاد فضای پایدار برای مشاغل صاحبان مشاغل جوان در صنعت تولید کوچک انجام شده است. تلاش برای انتخاب.

شرکت های مستأجر پس از بازرسی سالانه ، از فضای شروع و پشتیبانی بازاریابی ، توسعه بازار و پشتیبانی سرمایه گذاری حداکثر تا سه سال برخوردار خواهند شد. هر دو پروژه توسط آژانس توسعه اقتصادی اولسان و با استفاده از روش تحویل موسسات عمومی اداره می شوند.

گونسو لی سون هو گفت: “یافتن کار برای جوانان دشوارتر است و با کرونا 19 دشوارتر از همیشه است ، اما امیدوارم که این دو کسب و کار فرصت خوبی برای جوانان فراهم کنند تا رویاهای خود را به چالش بکشند کارآفرینی و منجر به موفقیت و ایجاد مشاغل بیشتر. وی گفت: “من همچنان برنامه های حمایتی را پیدا خواهم کرد که از نظر جوانان مطابق با واقعیت باشد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *