آژانس پلیس دریایی اقدامات ویژه ایمنی دریایی را در تعطیلات سال نو قمری ترویج می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آژانس پلیس دریایی در تاریخ 29th اعلام کرد که اقدامات ویژه ای را برای مدیریت ایمنی دریایی تا 14 ماه آینده ، هنگامی که تعطیلات برای تعطیلات سال نو قمری پایان می یابد ، انجام خواهد داد.

آژانس پلیس دریایی قصد دارد مدیریت ایمنی دریایی را تقویت کند تا بازگشت کنندگان به شهر خود در مناطق جزیره و گردشگران بازدید کننده از دریا بتوانند تعطیلات ایمن و دلپذیری را در پس زمینه فاصله اجتماعی ناشی از کرونا 19 سپری کنند.

محتوای اصلی پنج حوزه است ، از جمله: ▲ جلوگیری از تلفات دریایی و ایجاد واکنش اضطراری ▲ تقویت امنیت دریایی ▲ نقض شخصی و کنترل جرایم دریایی ▲ بازرسی برای جلوگیری از حوادث در دریا ▲ انضباط خدمات عمومی با قرنطینه کرونا 19.

کشتی های امنیتی ، هواپیماها ، صندوق های پلیس و تیم های امداد و نجات موقعیت آمادگی اضطراری 24 ساعته را برای آماده سازی برای حوادث مختلف دریایی در طول دوره مدیریت ایمنی پیشرفته حفظ می کنند و گشت ها را برای جلوگیری از حوادث و حوادث مختلف تقویت می کنند و به موقع پاسخ می دهند. در صورت تصادف

برای اطمینان از ایمنی بازگشت و بازگشت بازدیدکنندگان ، کشتی های امنیتی در کشتی های مسافربری و مسیرهای کشتی قرار می گیرند و همچنین مدیریت ایمنی نیز تقویت می شود تا از عبور و مرور هواپیماهای کشتی صیادی کره ای که در دریای شمال فعالیت می کنند ، جلوگیری کند. خط مرزی شرق و غرب دریاها

این همچنین سرکوب ژاپن علیه جرایم علیه معیشت انسان مانند برچسب گذاری غلط از مبدا محصولات شیلاتی با هدف افزایش تقاضا در روزهای تعطیل ، ماهیگیری غیرقانونی و بازرسی های پیشگیرانه از تاسیسات خطرناک مانند ذخیره روغن که بسیار در معرض آلودگی دریا هستند ، انجام می شود. .

از طرف دیگر ، متوسط ​​تعداد روزانه مسافران دریایی در تعطیلات سال نو قمری برای کشتی ها 18٪ ، برای کشتی های مسافری 34٪ ، برای کشتی های ثابت 7٪ و برای قایق های ماهیگیری 12٪ افزایش یافته است.

بر این اساس ، آژانس پلیس دریایی قبل از تعطیلات سال نو میلادی تا 10 ماه آینده تیم بازرسی مانور عمومی و خصوصی را تشکیل می دهد تا دستورالعمل ها و بازرسی های پیشگیرانه در محل را برای اجرای فاصله اجتماعی برای هادی ها و هادی ها انجام دهد. به عنوان تجهیزات ایمنی و مدیریت تاسیسات.

علاوه بر این ، اقدامات فشرده ای برای رفتارهای تهدید کننده ایمنی مانند راهنمایی و ترویج قوانین قرنطینه COVID-19 برای کشتی های ماهیگیری و آشامیدن و بهره برداری انجام خواهد شد.

یک مقام رسمی از آژانس پلیس دریایی گفت: “ما همه تلاش ممکن را برای جلوگیری و پاسخگویی برای جلوگیری از آسیب های انسانی در دوره ویژه مدیریت ایمنی دریایی انجام خواهیم داد. امیدوارم شهروندانی که از دریا استفاده می کنند قوانین پیشگیری از کرونا 19 و قوانین ایمنی دریایی را رعایت کنند. و تعطیلات سال نو خوشایند قمری. “او گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.