آژانس پلیس دریایی اولین ارزیابی از سیاست مبارزه با فساد را به دست آورد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آژانس پلیس دریایی در تاریخ بیست و نهم اعلام کرد که اولین ارزیابی را در “ارزیابی سیاست مبارزه با فساد برای سال 2020” توسط کمیسیون ملی حقوق به دست آورده است.

این تنها آژانس اداری مرکزی است که کلاس 3 را ارتقا داده است.

آژانس پلیس دریایی سال گذشته برای اطمینان از اعتماد عمومی و بهبود فرهنگ سازمانی ، یک تیم صداقت ویژه تشکیل داد.

تیم ویژه سیاست های ضد فساد و سیستم مبارزه با فساد را ایجاد و ترویج کردند تا با ایجاد یک فرهنگ دریایی جامع ، عاری از خطا و امتیازات ، و نه از مقررات و سرکوب ها ، دریایی امن ایجاد کنند.

از طریق تعهد صداقت به رهبری یک فرمانده ، یک رویداد مشارکت کارکنان زنگ طلایی برای ترویج قانون اکراه ، و “نمایشگاه فرهنگ یکپارچگی” برای ماه خانواده ، این شرکت بر ایجاد فرهنگ سازمانی یکپارچگی و ایجاد توافق نظر متمرکز است. همه کارمندان

سیستم نظارت خارجی نیز راه اندازی شده است.

بازرسان صداقت مدنی انتخاب شده و برای جمع آوری و بهبود درخواست ها و نظرات اصلاحی در مورد سیستم های نامعقول و رویه های تجاری پلیس دریایی کار می کنند.

جنبش های فرهنگی مختلفی نیز از جمله مسابقات عمومی برای پخش سیاست های ضد فساد در بخش خصوصی برگزار شد.

به طور خاص ، یک قرارداد تجاری امضا و وعده داده شده است ، به طوری که شرکت ها و سازمان های دریایی نیز می توانند داوطلبانه “اجرای توافق نامه های صداقت” را که در سازمان های دولتی اعمال می شود ، اعمال کنند.

یک مقام رسمی از آژانس پلیس دریایی گفت: “دستیابی به کلاس 1 در ارزیابی سیاست مبارزه با فساد از اهمیت زیادی برخوردار است ، زیرا به معیار نتایج تلاش های ابتکاری پلیس دریایی برای احیای یک سازمان برای صداقت تبدیل می شود. “من هر کاری که بتوانم انجام خواهم داد. “

از سوی دیگر ، “ارزیابی سیاست مبارزه با فساد اداری سازمان های عمومی” هر ساله توسط کمیسیون حقوق مدنی در رابطه با تلاش های داوطلبانه مبارزه با فساد اداری هر نهاد ارزیابی می شود تا سطح یکپارچگی نهادهای عمومی را افزایش دهد. 2002

این بار ، ما اثربخشی مبارزه با فساد اداری را از نوامبر 2019 تا اکتبر 2020 به طور جامع مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم ، 263 نهاد عمومی ، از جمله وزارتخانه های مرکزی ، دولت های محلی ، خدمات آموزش و پرورش و سازمان های خدمات عمومی را هدف قرار دادیم.

در سال 2020 ، در مجموع 29 آژانس درجه یک وجود دارد که 6 آژانس اداری مرکزی هستند ، از جمله وزارت دادگستری ، وزارت تجارت کوچک و متوسط ​​، وزارت اقیانوس ها و شیلات ، خدمات گمرکی ، روشنفکر دفتر املاک و آژانس پلیس دریایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.