آکواریوم آرامارو در ماه آوریل با بالابر دریا Sacheon افتتاح شد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] پروژه ساخت یک آکواریوم که به عنوان پروژه اتصال آسانسور دریایی ساچون رواج یافته است ، در حال توسعه روان است و انتظار می رود دیر یا زود بتوانید با 1000 گونه ماهی و پستانداران کمیاب ملاقات کنید.

طبق اعلام روز 24 شهر ساچئون ، “آکواریوم ساچئون آرامارو” که با هدف افتتاح در 13 آوریل 2021 آغاز می شود ، در حال حاضر 70٪ سرعت عمل را نشان می دهد و ساخت نهایی در آن جریان دارد. 13 آوریل 2021 3 سال از افتتاح آسانسور دریایی ساچون می گذرد.

ساخت آکواریوم Sacheon Aramaru در دسامبر 2019 با هزینه های عملیاتی 18.1 میلیارد بوی بد آغاز شد. این بنا به سبک پلکانی و با استفاده از توپوگرافی جزیره چویانگ با مقیاس 1 طبقه از سطح زمین و 2 سطح زیرزمین در زمینی به مساحت 7790 متر مربع در جزیره چویانگ ساخته شده است. سایت توسط ساچئون سیتی تأمین شد و بقیه هزینه های پروژه سرمایه خصوصی بود.

این تانک بیش از 4000 تن است ، که پنجمین بزرگترین در کره است و حدود 400 پستاندار ، ماهی و خزنده مانند اسب آبی ، سمور دریایی ، منجمد ، مهر و تمساح دارد.

علاوه بر این ، بزرگترین ویژگی نمای نزدیک حیوانات نادر است که به سختی می توان در کره مشاهده کرد ، مانند گاوداری به نام پری دریایی ، از نسل دایناسورها و یک اسب آبی بزرگ.

به ویژه انتظار می رود با استفاده از فناوری مدرن دیجیتال در آکواریوم ، خدمات بازدید با کیفیت بالا را به بازدیدکنندگان ارائه دهد تا بتوانند ماهیان و گونه های جانوری منقرض شده ای را که نمی توانند در معرض دید قرار گیرند ، ببینند.

علاوه بر این ، سیاست ایجاد یک زیستگاه است که تا آنجا که ممکن است به وحشی نزدیک باشد با وارد کردن نور طبیعی به طوری که گونه های ماهی نمایش داده شده در تمام مخازن بتوانند در یک محیط دلپذیر زندگی کنند.

Sacheon City تصمیم گرفته است که آکواریومی را که به عنوان پروژه اتصال آسانسور دریایی Sacheon تبلیغ می شود ، “آکواریوم Sacheon Aramaru” نامگذاری کند.

به مدت یک ماه از 27 ژوئیه ، نام آکواریوم چویانگدو برای کل مخاطبان رقابت شد و 1111 اثر دریافت شد. در نهایت شش اثر از جمله یک جایزه طلا ، دو جایزه نقره و سه جایزه برنز پس از بررسی تنظیمات رسانه های اجتماعی (SNS) و نمایش توسط متخصصان داخلی و خارجی انتخاب شدند.

این شهر تصمیم گرفت با ترکیب “آرا” به معنی “دریا” و “مارو” به معنای “آسمان” که نظرات صاحبان پروژه را منعکس می کند ، آکواریوم “Sacheon Aramaru” را بسازد که ساده و زیبا به نظر می رسد.

این نام به خوبی با شعار برند Sacheon City ، “Sky، Sea and Sacheon” مطابقت دارد و همچنین حاوی تمایل Sacheon برای تبدیل شدن به یک شهر مرکزی برای صنعت هوافضا و گردشگری دریایی از نوع اقامت است.

یک مقام شهری گفت: “محیط ساخت و ساز مانند کرونا 19 و سرما در زمستان تا حدودی نامناسب است ، اما خوشبختانه ساخت آکواریوم به راحتی پیش می رود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *