آیا باید با آس ادامه دهیم؟ انتظارات فزاینده KIA ، بروکس سنگین

[ad_1]

در تاریخ 22 ، تیم KIA پیامی را بر روی بیلبوردی به استقبال ورود بروکس گذاشتند. (تیراندازی باشگاه SNIA KIA)

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم جی سو = آیا آس می تواند ادامه دهد؟ آرون بروکس (31 ساله ، KIA) که سال دوم حضور در لیگ KBO است ، شانه سنگینی دارد.

بروکس در 22 ام ماه با خانواده اش وارد کشور شد و اکنون به مدت دو هفته خودزنی را آغاز کرده است. KIA در همان روز با انتشار عکسی از خانواده بروکس در میدان قهرمانان Gwangju Kia ، از ورود این کشور استقبال کرد. در شبکه های اجتماعی نیز سلام و احوالپرسی طرفداران به بروکس را جمع آوری کردیم.

بروکس که سال گذشته در لیگ KBO حضور داشت ، در 23 بازی ظاهر شد و 151 پاس گل داد ، با 11 پیروزی و 4 باخت و ERA 2.50. او فعالیت های درجه یک را در جنبه های مختلف مانند موقعیت مکانی ، موقعیت توپ و توانایی کنترل بازی انجام می دهد.

من فصل را تمام نکرده ام. دلیلش این است که پسرش در یک تصادف رانندگی به شدت زخمی شده و در اواخر سپتامبر با عجله به آمریکا رفت.

KIA به بروکس کمک کرد بدون نگرانی به ایالات متحده برود ، اگرچه در آن زمان در میان پنج مسابقه برتر قرار داشت. ورزشکاران KIA نیز به رهبری هیونجونگ یانگ پیامی را به خانواده بروکس ارسال کردند.

در KIA ، هیون جونگ یانگ ، یک چپ ، به دنبال پیشرفت در خارج از کشور است. هنوز مشخص نیست که باید پیش برویم یا نه ، اما اگر پیشروی تأیید شود ، وزن مرکزی تپه پرواز خواهد کرد.

دانیل منگدن بازیکن جدید فولاد خارجی مهارت خود را به عنوان بازیکن اصلی لیگ ثابت کرده اما هنوز با لیگ KBO آشنایی ندارد. علاوه بر این ، لیم کی یونگ و لی مین وو هنوز آنقدرها نیستند که بتوان آنها را آسی نامید. در نهایت ، مطمئناً انتظارات از بروکس ، آس ثابت شده ، افزایش خواهد یافت.

KIA که از عملکرد و محتوای بروکس پس از فصل رضایت داشت ، آماده شد که زودتر تمدید کند.

فقط متغیرها وجود داشتند. بروکس احتمالاً توجه باشگاه های خارج از کشور مانند ایالات متحده و ژاپن را به خود جلب می کرد و مهمتر از همه ، آسیب دیدگی پسرش شدید بود ، بنابراین بازگشت به کره ممکن است دشوار باشد.

با این حال ، بروکس که از پیشنهاد سریع KIA و نظر باشگاه قدردان بود ، همچنین قراردادی را امضا کرد. انتظار می رود تیم KIA پشتیبانی از بروکس و همچنین معالجه خانواده و زندگی در کره را انجام دهد.

انتظار می رود بروکس در هفته دوم اردوی بهاری KIA به آموزش بپیوندد. به نظر می رسد منگدن ، یک پارچ جدید خارجی ، از بسیاری جهات مانند کمک به سازگاری می تواند نقش خوبی داشته باشد ، زیرا در گذشته برنج داغ خورده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *