آیا تعرفه های راه آهن تغییر می کند؟ وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، “سازماندهی مجدد نسبی با توجه به زمان مورد نیاز”

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار Ji-su Kim = دولت در حال بررسی “تعرفه ریلی” است که برای خطوط ریلی پرسرعت مانند KTX و SRT و همچنین ITX و EMU-260 تازه معرفی شده هزینه اعمال می کند.

این برنامه برای ایجاد یک مرور کلی از سرعت ، زمان انتظار ، سیستم حمل و نقل متصل ، انتقال ، راحتی و خدمات اضافی از طریق بهبود یک سیستم بلیط قطار واحد متناسب با مسافت است.

به گفته وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل در تاریخ 25 ، دولت قصد دارد طرحی را برای بهبود سیستم تعرفه ای که منعکس کننده زمان مصرف کننده است ، با توجه به ساخت آینده شبکه ریلی ، برنامه معرفی وسایل نقلیه ریلی توسعه دهد و استراتژی های بلند مدت برای بهره برداری از خطوط راه آهن.

نخست ، مشکلات سیستم تعرفه فعلی به روش های مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. علاوه بر سیستم تخفیف های ارائه شده توسط اپراتورهای راه آهن ، مانند سیستم تجربه از راه دور و خط پرسرعت ، سطح سیستم و تعرفه در کشورهای بزرگ توسعه یافته راه آهن نیز در نظر گرفته شده است.

دولت در نظر دارد با افزایش تعداد قطارها و همچنین مصلحت حد بالای تعرفه ها ، سیستم متقابل بین قطارها را ساماندهی کند.

طبق اطلاعیه 2016 سقف کرایه فعلی 164.41 است که در هر کیلومتر برای قطارهای سریع ، 140.98 برای قطارهای نیمه سریع و 108.02 برای ماشین های معمولی بدست می آید. اخطار قبلی 2011 بود.

با این حال ، حد بالای تعرفه ها ، که ممکن است تعرفه ها را افزایش دهد ، در نظر گرفته نمی شود. یک مقام رسمی از وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل گفت: “ما سیستم را برای انواع قطارهای افزایش یافته و تغییر تعرفه ها متناسب با زمان مورد نیاز بررسی خواهیم کرد.

علاوه بر این ، وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل همچنین در حال بررسی طرح هایی مانند طرح ملی برای ساخت شبکه ریلی ، طرح معرفی وسایل نقلیه ریلی و استراتژی های میان مدت و بلند مدت برای عملکرد حمل و نقل ریلی است .

به طور خاص ، تصمیم بر این شد که نه تنها برنامه های جامع معرفی خط راه آهن سریع 400 کیلومتر در ساعت که موضوع صنعت راه آهن جهانی است ، بلکه همچنین ساخت و بهبود خطوط ریلی آینده بررسی شود. مانند EMU-150 ، EMU-260 و EMU-320.

در همین حال ، شرکت های راه آهن سال گذشته تحت تأثیر یک ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) قرار گرفتند و شدت کسری آن افزایش یافته است.

در مورد راه آهن کره که با KTX کار می کند ، انتظار می رود کسری کسری در سال 2020 به 1.1 تریلیون بوی بد برسد. کسری بودجه سال 2019 144.6 میلیارد درآمد بود.

پیش بینی می شود SR که از زمان تأسیس خود مازاد را حفظ می کند ، برای اولین بار در سال 2020 قرمز شود. کسری بودجه 47.6 میلیارد درآمد کسب شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *