آیا جف بزوس در مسابقه رفتن میلیاردرها به فضا پیروز خواهد شد؟ | جهان

[ad_1]

در تاریخ 6 ژوئن ، آقای بزوس در اینستاگرام شخصی خود اعلام کرد که او و برادرش به اولین پرواز فضایی Blue Origin ، شرکتی که وی تأسیس کرده است ، می پیوندند. انتظار می رود این سفر در ژوئیه 2021 آغاز شود.

به طور خاص ، آقای بزوس می نویسد: “از 5 سالگی آرزو داشتم که به فضا بروم. در تاریخ 20 ژوئیه ، من با برادرم به این اعزام می روم. سفر عالی ، با بهترین دوست من “

آقای بزوس رسماً کار خود را به عنوان مدیرعامل آمازون در 5 جولای پایان می دهد.

همراهی وی در فضا برنده حراج پروازهای Blue Origin بود.

این پرواز لحظه ای اساسی در مسابقه آغاز دوره جدیدی از پرواز تجاری فضایی است.

آیا جف بزوس در مسابقه رفتن میلیاردرها به فضا پیروز خواهد شد؟  - 1. عکس

میلیاردر جف بزوس در 5 جولای رسما از سمت مدیرعاملی آمازون کنار می رود.

آخرین دور حراج در ژوئیه سال 2021 برگزار خواهد شد. طبق Blue Origin ، در اولین حراج بیش از 5200 شرکت کننده از 136 کشور جهان شرکت کردند. براساس وب سایت این شرکت ، ارزش دور دوم حراج ها از 2.8 میلیون دلار گذشته است.

برنامه ریزی شده برای پرواز خدمه در ارتفاع بیش از 96.5 کیلومتر در یک مجموعه موشک فضایی است. این ارتفاع برای تجربه چند دقیقه در جاذبه صفر و دیدن زمین از بالا کافی است.
بزوس تنها میلیاردر با اشتیاق به پرواز در فضا و تمایل به صرف هزینه برای جاه طلبی های فرازمینی نیست. میلیاردر ایلون ماسک مالک SpaceX است – این شرکت قصد دارد تا پایان سال 2021 4 نفر را به فضا بفرستد.

بزوس و بلو اوریجین قصد دارند پروازهای مسافربری بیشتری را قبل از پایان سال راه اندازی کنند ، اگرچه جزئیات قیمت این پروازها را در محل اعلام نکردند. و برای اجرای این طرح ، آقای بزوس آماده اثبات ایمنی پرواز است.

فضاپیمای Blue Origin 15 بار آزمایش شده است ، اما برای اولین بار ، با فرستادن افراد به فضا ، این میلیاردر سوار می شود. این مطمئناً به او کمک خواهد کرد تا به دو میلیاردر دیگر که علاقه زیادی به فضا دارند ، افتخار کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *