آیا جهش یافته های کلمبیا می توانند از واکسن کووید -19 پیشی بگیرند؟ | جهان

[ad_1]

در دو هفته گذشته ، هفت نفر که در یک خانه سالمندان در بلژیک زندگی می کردند ، علیرغم واکسیناسیون کامل ، پس از آلوده شدن به نوع جدیدی از ویروس کرونا که باعث کووید -19 می شود ، که برای اولین بار در کلمبیا کشف شد ، جان خود را از دست دادند. به گزارش رویترز ، قربانیان 80 تا 90 ساله ، کاملاً واکسینه شده و ذاتاً ضعیف هستند.
خانه سالمندان همچنین دارای 21 نفر از ساکنان و بسیاری از کارگران مراقبت دیگر است که همچنین به نوع کلمبیایی آلوده به B.1.621 آلوده شده اند. همه کارکنان کاملاً واکسینه شده و با علائم خفیف آلوده شده بودند. تا کنون ، دانشمندان مطمئن نیستند که آیا نسخه کلمبیایی بیشتر از بقیه مسری است یا خیر.
آیا جهش یافته های کلمبیا می توانند از واکسن کووید -19 پیشی بگیرند؟  - 1. عکس

مردم برای دریافت واکسن Pfizer-BioNTech Covid-19 در بیمارستان مرکزی Middlesex در لندن ، انگلستان ، در 1 اوت صف می گیرند.

با این حال ، در 6 آگوست ، Public Health England (PHE) اعلام کرد که گونه B.1.621 نشانه هایی را نشان می دهد که می تواند بر سیستم ایمنی بدن افراد مبتلا و واکسینه شده غلبه کند. به گزارش رویترز ، PHE این را نوع تحقیق می داند و به عنوان دلیلی برای نگرانی طبقه بندی نمی شود. تا 8 آگوست ، 37 مورد عفونت B.1.621 در انگلستان شناسایی شده بود.
با این حال ، PHE تأکید می کند که داده های این گزینه بسیار محدود است و نیاز به تحقیقات بیشتری دارد. علاوه بر این ، هیچ مدرکی مبنی بر توزیع راحت تر B.1.621 نسبت به نوع دلتا وجود ندارد. انواع مختلفی نیز در ایالات متحده یافت شده است. در اوایل این هفته ، واشنگتن پست گزارش داد که نوع B.1.621 در فلوریدا جنوبی ظاهر شده است و حدود 10 of از عفونت های جدید را تشکیل می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.