آیا “سامری” پس از “یاکچون اوگوری” به دلیل مسئولیت دولت و بازرسی شناخته خواهد شد … امروز محکوم شد

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) گزارشگر کی وون سو = خاتمه پرونده جبران خسارت توسط قربانیان و خانواده های آنها که به جرم زندانی شدن غیرعادلانه به عنوان مقصر واقعی “سرقت کشور سامری” در تاریخ 28 و.

در پرونده “Samrye Super” پس از “پرونده قتل Yakchon Ogeori” ، این مسئله مورد توجه قرار می گیرد که آیا مسئولیت مسئول تحقیق و همچنین دولت شناخته می شود.

بخش 31 توافق نامه مدنی دادگاه منطقه مرکزی سئول (به ریاست قاضی کیم جی سوک) ادعای خسارت علیه دولت و دادستان وقت تحقیق چوی مو را مطرح کرد. با یک پرونده قضایی ادامه دهید.

در فوریه 1999 ، یک سارق سه نفره به نارا سوپر ، سامری-اپ ، وانجو-گان ، ژئولابوک دو ، که توسط یک زوج 30 ساله اداره می شد ، نفوذ کرد و پول و غیره را سرقت کرد. این موردی است که با جلوگیری از مرگ باعث مرگ وی شده است.

پس از این حادثه ، پلیس سه نفر با عقب ماندگی ذهنی از جمله چوی مو را به عنوان مقصر دستگیر و پس از اعتراف گرفتن آنها را دستگیر کرد. آنها به 3-6 سال زندان محکوم شدند. با این حال ، دادستانی منطقه بوسان سه مظنون را دستگیر کرد ، اعتراف کرد و آنها را به دادستانی منطقه یونجو منتقل کرد.

در آن زمان ، با این حال ، تحقیقات از دادستان چوی ، که سه عضو سامریه را تحت تعقیب قرار می دهد ، تصمیم گرفت که اعتراف اعتباری معتبر نیست ، وی متهم نشد. کسانی که احکام آنها تأیید شد پس از اخراج درخواست تجدید نظر در دادگاه را ارائه دادند.

در دادگاه ، لی مو ، یکی از سه مظنون ، وجدان خود را مجرم واقعی اعلام کرد و سه عضو سامری در سال 2016 در دادگاه مجدد تبرئه شدند. 17 سال پس از این حادثه ، قتل منتفی شد.

سه عضو سامری و خانواده های آنها در آوریل 2017 با طرح دعوی در دادگاه خواستار خسارت 1.4 میلیارد خسارت برنده شده علیه ایالت و وکیل چوی شدند.

در حالی که دادگاه ادامه داشت ، وکیل چوی با طرح دعوی جبران خسارت 30 میلیون خسارت وارده به این دلیل که سه گانه سامری به ناموس وی لطمه زده است.

همچنین انتظار می رود نتیجه گیری پرونده ای که در آن روز توسط سه عضو سامری تشکیل شده و نتیجه دعوای متقابل وکیل چوی نیز صادر شود.

پیش از این ، در تاریخ سیزدهم ، دادگاه منطقه ای مرکزی سئول حکم داد که چوی مو و خانواده اش ، قربانیان “پرونده قتل 5-ژئوریای یاچوچون” ، به دنبال جبران خسارت علیه دولت و یک جنایتکار و دادستان مسئول جینسینگ جدید در آن زمان بودند. ، در مجموع 1.6 میلیارد بوی بد را جبران کرد.

کارآگاه مسئول و دادستان تصمیم گرفتند حدود 320 میلیون خسارت پرداخت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *