آیا لی یونگ گو با قانون ویژه “حمله شوالیه” مجازات خواهد شد … “پلیس یک مرکز مرکزی تر است”

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم سو بن = معاون وزیر دادگستری لی یونگ گو در حال افزایش در “حمله راننده تاکسی” پس از جنجال در مورد تحقیقات ورشکستگی پلیس است ، و همچنین معاون وزیر لی را در تخریب شواهد مقصر می داند.

در حرفه وکالت ، معاون وزیر لی پیش بینی می کند که اجرای “قانون جرایم خاص و سایر موارد. (قانون ویژه قیمت ها) “قابل اجتناب نیست ، اما این حکم بالا نخواهد بود.

بلکه وکلا پیش بینی کردند که پلیس ورشکسته می تواند به حکمی بالاتر از لی لی محکوم شود.

به گفته مقامات اجرای قانون در تاریخ 25 ، دفتر دادستانی منطقه مرکزی سئول (دادستان کل دونگ-اون لی) به تازگی بهبود یافته و فیلم 30 ثانیه ای را در تاکسی حاوی سایت حمله لی تهیه کرده است. شناخته شده است که این ویدئو حاوی ظاهر معاون وزیر لی است که گردن شوالیه را در دست دارد.

حرفه وکالت معتقد بود که در استفاده از قانون ویژه قیمت گذاری لی مشکلی وجود نخواهد داشت. ماده 5-10 قانون ویژه پیش بینی کرده است که اگر راننده وسیله نقلیه موتوری مورد حمله قرار گیرد ، مجازات حبس بیش از 5 سال یا جزای نقدی بیش از 20 میلیون حبس بدست آمده را ندارد.

سرپرست قاضی رئیس قوه قضائیه گفت: “طبق گزارش رسانه ها ، اگر در آن زمان دو نفر در وسیله نقلیه بودند ، ماشین روشن شده و پارکینگ به اتمام نرسیده است ، یک قانون قیمت ویژه اعمال می شود.” “هدف از این قانون باید خود باشد گسترش یافت. “فعالیت”. همانطور که برای کاربرد در نظر گرفته شده است ، جای زیادی برای گفتن وجود دارد که وضعیت در آن زمان نیز در حال اجرا بود. “

با این حال ، احتمال زندانی شدن لی کم بود. وی گفت: مقتول آسیب جدی ندیده و به نظر می رسد اتفاقی بوده است ، بنابراین فکر می کنم از زمان توافق ، مجازات حبس بیش از حد باشد.

کارشناسان پیش بینی کرده اند که مجازات بازپرس مسئول ممکن است از مجازات معاون نخست وزیر بیشتر باشد.

پلیس پیشتر گفت که “هیچ ویدئویی در جعبه سیاه ضبط نشده است” ، اما اخیراً مقتول در مصاحبه با رسانه ها گفت:. در حین مکالمه ، جنجالی به قصد “من کلمه را شنیدم” ایجاد شد.

پلیس گفت تأیید شده است که فیلم توسط بازپرس مسئول در آن زمان تأیید شده است. دادستانی همچنین در حال بررسی تحقیقات افسران پلیس است.

معاون قاضی دادگاه منطقه گفت: “از آنجا که آژانس تحقیق عمداً شواهد را مشاهده نکرد و آنها را حذف کرد ، ممکن است معافیت یا تخریب شواهد اعمال شود.” آنچه آژانس مرتکب اشتباه شد متفاوت است. برادر بزرگتر (توسط معاون وزیر لی) می تواند تعداد بیشتری را بشمارد. “

قاضی دیگری نیز گفت: “سازمان تحقیق باید تمام شواهد قابل اثبات را با فرض ارتكاب گناه بدست آورد و مورد تحقیق قرار دهد. تصمیم دادگاه باید بعداً اتخاذ شود” و گفت: “تحقیقات ابتدا انجام نشد. بلکه توانایی آن را داشت که قضاوت کند که آیا جرمی رخ داده است یا خیر.

این تفسیر بر اساس ادعاهای معلمی مبنی بر تخریب شواهدی مبنی بر اینکه معاون وزیر لی از راننده تاکسی خواسته است فیلم را از صحنه جنایت حذف کند ، تقسیم شد.

رئیس وقت گفت: “سابقه دیوان عالی کشور مجازات تخریب شواهد در پرونده آنها نیست” و گفت: “تخریب ادله اثبات خود معلم نیست.”

کتمان ، تخریب یا جعل ادله مجازات پنهانکاری ، تخریب یا جعل شواهد در یک پرونده کیفری علیه “دیگران” است و مجازات آن کتمان یا تخریب شواهد مربوط به گناه فرد نیست. زیرا آنها آن را مظهر غریزه خود برای محافظت از خود می دانند.

قاضی دیگری نیز گفت: “از آنجا که این خلاف گناه انسان است ، بعید است که تخریب شواهد ثابت شود.”

وی گفت: “این می تواند برای مجازات مسئله ساز شود.” “از آنجا که من می دانستم جرم را پنهان کنم ، می دانستم که جرم ثابت شده و به هیچ وجه تاثیری در جرم ندارد ، می تواند به عنوان یک نقص در مجازات عمل کند. “

از طرف دیگر ، وکیل سئو چو دونگ گفت: “حتی در صورت تخریب خود-دلیل نیز می توان آن را با تخریب شواهد مجازات کرد در صورتی که تشخیص داده شود” نقض حقوق دفاع “صورت گرفته است شناسایی شده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *