آیا می خواهید بهترین گوشت گاو کره ای را معرفی کنید؟ بخش Shinsegae. مجموعه هدیه ماه نوروزی برتر را راه اندازی می کند

[ad_1]

Shinsegae ‘Luxury Korean Beef Nine’ (تهیه شده توسط فروشگاه بزرگ Shinsegae)

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) گزارشگر Park Seong-tae = فروشگاه بزرگ Shinsegae در تاریخ 25th اعلام کرد که با کیفیت ترین هدیه گوشت کره ای را برای این سال جدید قمری آماده کرده است

به افتخار این سال نو میلادی ، Shinsegae حجم “5 ستاره” ، یک مجموعه هدایای حق بیمه نماینده را با 30٪ نسبت به سال قبل گسترش داده است. 5 Star یک مجموعه هدایای درجه یک تعطیلات برای هر مورد است که Shinsegae تمام مراحل تولید تا تولید را کاملاً مدیریت می کند.

به طور خاص ، مجموعه هدایا با این واقعیت مشخص می شود که توسط یک مهندس حرفه ای اداره می شود ، نه یک ماشین. از بهترین قطعات مانند دنده ، کفی ، گوشت و دامن تشکیل شده است.

گوشت گاو کره ای پرورش یافته در جزیره ججو با محصولات بدون آنتی بیوتیک نیز ارائه شده است. امسال 1000 مجموعه ارائه دادیم که حجم آن را در مقایسه با سال گذشته حدود 20٪ افزایش داد. جزیره ججو برای کنترل بیماری های عفونی در گوشت گاو کره ای سخت کار می کند تا بتوانید با آرامش بیشتری از آن لذت ببرید.

همچنین مجموعه ای از گوشت گاو کره ای که با خوردن جینسنگ قرمز از جینسینگ قرمز در مناطق کوهستانی جینان پرورش داده می شود ، ارائه می شود که با علوفه ای سالم در طبیعت خالص کشت می شود ، بنابراین کیفیت گوشت عالی است و طعم و عطر آن قوی است. محصولات با همکاری رستوران های معروف نیز ارائه می شود. منوهای رستوران های معروف گوشت گاو کره ای مانند گوشت گاو گوشه ، wootender ، ووگا و فیله در بسته های کوچک از 180 گرم تا 200 گرم بسته بندی شده اند تا بتوانید از آنها در خانه لذت ببرید.

همچنین می توانید مجموعه هدایای 1 ++ Beef Gift را با مشارکت هتل JW Marriott و بسته های کوچک مجموعه هدیه کره ای گوشت گاو که هرکسی به راحتی می تواند در خانه درست کند ، بررسی کنید.

یک کارمند در فروشگاه بزرگ Shinsegae گفت: “بسیاری از مشتری ها هستند که امسال نمی توانند به طور مستقیم تبریک سال نو ارسال کنند ، بنابراین تقاضا برای هدایای درجه یک افزایش می یابد” و “ما تمام تلاش خود را برای ایجاد یک فضای خرید دلپذیر و ایمن انجام خواهیم داد “.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *