آیا وی در یک دوره دو بار رئیس جمهور ترامپ را استیضاح کرده است؟ | جهان

[ad_1]

“این 81 میلیون نفر ایستادند و گفتند وقت آن است كه آقای ترامپ برود.” سریعترین راه برای این کار قسم خوردن در تاریخ 20 ژانویه است. قبل و بعد از آنچه اتفاق می افتد یا نمی افتد ، کنگره باید تصمیمی اتخاذ کند ، اما آنچه که اکنون انتظار دارم کناره گیری است. “
در همان روز ، درست قبل از قفل شدن حساب کاربری خود در توئیتر ، آقای ترامپ بلافاصله اعلام کرد که در مراسم تحلیف آقای بایدن شرکت نخواهد کرد و به تعریف و تمجید از طرفداران خود ادامه داد: “آنها رنجیده و آزرده نخواهند شد. برخورد ناعادلانه در هر صورت یا فرم! “
آیا وی در یک دوره دو بار رئیس جمهور ترامپ را استیضاح کرده است؟  - تصویر 1
تاکنون بسیاری از دموکرات ها و جمهوری خواهان خواستار برکناری رئیس جمهور ترامپ تنها چند روز قبل از پایان ریاست جمهوری چهار ساله وی شده اند.

لیزا مورکوفسکی ، سناتور جمهوری خواه ، آقای ترامپ را به کناره گیری دعوت کرد و تأکید کرد: “من می خواهم او استعفا دهد. الان باید بره آسیب کافی وارد کنید.

خشونت های پایتخت در 6 ژوئن منجر به کشته شدن 5 نفر از جمله یک افسر پلیس شد که در اثر جراحات وارده جان خود را از دست داد.
آیا وی در یک دوره دو بار رئیس جمهور ترامپ را استیضاح کرده است؟  - تصویر 2
سن سنا ، سناتور جمهوری خواه ، گفت: “یک گروه شورشی پس از تجمع رئیس جمهور آمریکا در تشویق آنها برای رفتن به کاپیتول و تلاش خود ، در حال نزدیک شدن به پایتخت هستند.” .
آقای بن ساسه در تاریخ 8 اوت تأکید کرد که “به طور قطع” شرایط استیضاح رئیس جمهور را در نظر خواهد گرفت: “مجلس نمایندگان ، اگر ما با هم فرایندی را ارائه دهیم ، قطعاً در نظر خواهد گرفت که چه کسی می تواند از آن استفاده کند. کاری که او انجام داد بسیار ظالمانه بود.
مجلس نمایندگان نانسی پلوسی از مایک پنس معاون رئیس جمهور و کابینه ترامپ خواسته است که به اصلاحیه 25 ام برای برکناری رئیس جمهور ترامپ یا آغاز بلافاصله روند استیضاح مراجعه کند.
آیا وی در یک دوره دو بار رئیس جمهور ترامپ را استیضاح کرده است؟  - تصویر 3[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *