آیا کلانتر کاپیتول پس از آشفتگی در کنگره استعفا خواهد داد؟ | جهان

[ad_1]

استفان سوند ، رئیس پلیس ، انتقادات زیادی را به دلیل ناتوانی در مقابله با جمعیت آشوبگر و ویرانگر ساختمان پارلمان در ماه ژوئن دریافت کرد و همین امر باعث شد بسیاری از نمایندگان مجلس به پناهگاه بپردازند.

آیا کلانتر کاپیتول پس از آشفتگی در کنگره استعفا خواهد داد؟  - تصویر 1

معترضان برای جلوگیری از تأیید پیروزی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، به ساختمان پارلمان حمله کردند.

خبر استعفای کلانتر استفان ساند اندکی پس از آنکه نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان وی را به استعفا فراخواند ، اعلام می شود. اما خانم پلوسی در اینجا متوقف نشد ، وی اصرار كرد: “FBI فاقد اطلاعات است. عوامل زیادی وجود دارد و ما باید گزارش کاملی داشته باشیم. “
این رویداد در تاریخ 6 ژوئن پس از آن صورت گرفت که اعتراض ها تهدید کرد که اعتراض ها در هفته های اخیر به خشونت تبدیل خواهد شد.
بسیاری از کسانی که در واشنگتن ظاهر می شوند ، برنامه های ایجاد شده در سایتهایی مانند Parler ، سکویی مشابه توییتر را که بسیاری از گروههای افراط گرای راست را به خود جذب می کند ، به اشتراک می گذارند. بسیاری از مصرف کنندگان در مورد نحوه آوردن سلاح های غیرقانونی به واشنگتن بحث کرده اند.
آیا کلانتر کاپیتول پس از آشفتگی در کنگره استعفا خواهد داد؟  - تصویر 2

پلیس کاپیتول برای سرکوب معترضین از گاز اشک آور استفاده کرد.

به گفته یک افسر سابق اطلاعاتی که بر گروه های افراطی در شبکه های اجتماعی نظارت دارد ، از اول ژانویه ، تقریباً 1500 پست توییتر در گروه های توطئه حساب QAnon وجود داشت. این محتوا خشونت را نشان می دهد. بسیاری از نشریات خواستار “میهن پرستی” و “احیای مجدد” بودند.

یک مقام ارشد گفت ، علی رغم خطرات پیش رو ، پلیس کاپیتول برای تأمین امنیت کل خانه به دنبال کمک سایر آژانس های فدرال مانند وزارت امنیت داخلی نیست.

و نیروهای کمکی از گارد ملی ، به دعوت شهردار شهر ، بیش از یک ساعت پس از عبور اولین معترضین از موانع محافظ ، مستقر شدند. در تابستان سال 2020 ، این نیروها در واکنش به اعتراضات علیه خشونت پلیس در واشنگتن و ایالات متحده ، به سرعت توسط دولت ترامپ مستقر شدند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *