اتحادیه بیمارستان دانشگاه الوجی از شهردار هور تائه یونگ تشکر می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهردار هئو ته جئونگ از شهر دژئون در تاریخ 29th گفت که او با رهبران اتحادیه در بیمارستان دانشگاه Eulji (مدیر شعبه و یک شخص دیگر) مصاحبه کرده است و او فرصتی برای دریافت تشکر برای حل اعتصاب بیمارستان و بهبود روابط مدیریت کار داشته است.

در این جلسه ، شینمون سو ، رهبر اتحادیه گفت: “از علاقه و پشتیبانی فراوان شما در دهکده مدیریت کار در بیمارستان دانشگاه ایولجی در داژئون متشکرم ، و شما در حال کار برای حفظ یک سیستم درمان پزشکی عمیق برای جلوگیری از شکاف پزشکی هستید. که به دلیل مشکلات مدیریت کار در آینده بوجود می آیند و نقش یک بیمارستان اختصاص داده شده به بیماری های عفونی را دارند. در نتیجه ، ما سعی خواهیم کرد خدمات پزشکی را برای درمان و بهبود موارد تأیید شده محلی ارائه دهیم. ”

در پاسخ ، شهردار Tae-Jung Heo گفت: “بیمارستان دانشگاه Eulji یک بیمارستان اختصاص داده شده به بیماری های عفونی حتی در شرایط دشوار است ، و ما از شما برای مشارکت فعال شما در درمان بیماران تاج و عبور از بحران تشکر می کنیم. ما همچنان ادامه خواهیم داد بهترین های ماست. خوب می توانیم نقش خود را به عنوان یک مرکز آسیب در منطقه مرکزی ایفا کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *