احتمال کسب 1 میلیون دلار واکسن Covid-19 ایالات متحده | جهان

[ad_1]

در تاریخ 12 مه ، مایک دی واین ، فرماندار اوهایو اعلام کرد که پنج نفر از ساکنان آن ایالت پس از دریافت حداقل یک دوز واکسن COVID-19 ، به قرعه کشی هفتگی یک میلیون دلاری در می آیند. پول در بسته امداد فدرال همه گیر است.

وی گفت: “من می دانم كه مورد انتقاد قرار خواهم گرفت ، بسیاری می گویند بیهوده است.” اما من فکر می کنم ضرر اصلی این است که ما واکسن هایی برای نجات جان انسان ها داریم و بعضی از افراد هنوز به COVID-19 مبتلا می شوند و به دلیل عدم واکسیناسیون می میرند. این زباله است. اسراف بسیار و فراوان. “

این اقدام در حالی صورت می گیرد که رهبران آمریکایی به طور فزاینده ای “ناامید” می شوند تا آمریکایی ها را به واکسیناسیون تشویق کنند. بسیاری از مزایای جذاب واکسیناسیون در سایر ایالت ها نیز وجود دارد ، مانند بلیط بیس بال ، نوشیدن آبجو ، یا در نیواورلئان ، لوئیزیانا ، یک پوند خرچنگ.
شهردار نیویورک هنگام ارائه گواهی واکسیناسیون وعده Shake Shack رایگان را داد.

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) از 12 مه ، حدود 117 میلیون آمریکایی یا حدود یک سوم جمعیت ایالات متحده دو دوز واکسن دریافت کرده اند.

به گفته این آژانس ، اخیراً واکسیناسیون در ایالات متحده به دلیل تردید در مورد واکسن به تأخیر افتاده است. در چند هفته گذشته تعداد آمریکایی های واکسینه شده یک سوم کاهش یافته است ، بنابراین برخی از ایالت ها پاداش های بسیار جالبی برای جذب افراد واکسینه شده علیه COVID-19 مانند 1 میلیون دلار دریافت کرده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.