احضار پارک وون و آن هی یونگ به خاطر آزار جنسی حزب عدالت … تشدید “بحران پیشرو اردوگاه”

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار Song Walk Kim = حادثه خشونت جنسی توسط سیاستمداران در اردوگاه مترقی دوباره ظاهر می شود و موجی را در دنیای سیاسی ایجاد می کند.

حزب عدالت که مشغول شناسایی هویت خود به عنوان “یک حزب روشن ترقی خواه” بوده است ، از زمان تاسیس تاکنون با بزرگترین بحران طی 9 سال گذشته روبرو شده است. حزب دموکرات همچنین پیش از انتخابات مجدد در ماه آوریل ، با نامیده شدن شهردار سابق پارک سئول ، شهردار سابق اوگدونگ و فرماندار سابق چونام ، آن ه-جونگ ، با اخبار بد روبرو شد.

هیئت حزب عدالت ، از جمله کیم یونگ-کی ، نماینده مسئول حزب ، در 26 ژانویه ساعت 16:00 جلسه ای غیرعلنی در حزب مرکزی در یویدو ، سئول برگزار کرد تا درباره پیگیری پرونده آزار جنسی صحبت کند. نماینده کیم یونگ – مدرسه

هیئت گزارشی از حادثه را صبح روز قبل (25 ام) دریافت کرد. سپس کیم جونگ چول به کمیته مرکزی حزب ، که یک روال انضباطی برای حزب بود ، ارائه شد و از سمت نماینده حزب برکنار شد.

از آنجا که مدیر عامل سابق کیم ، یک دونده نسل دوم لیبرال ، انتظارات متفاوتی داشت ، حزب دچار مشکل شده است.

کیم ، مدیر عامل سابق متولد دهه 1970 ، که در اکتبر گذشته به عنوان جوانترین عضو حزب انتخاب شد ، به عنوان مرد مناسب برای جانشینی نسل اول روح هو-چان-سانگ-یونگ شیم شناخته شد. گفته می شود که حزب عدالت بزرگترین بحران 9 سال گذشته از زمان تأسیس خود را تجربه کرده است ، زیرا در دوراهی جهش مجدد که به عنوان “شرکت دوم حزب دموکرات” شناخته می شود مجدداً صدمات مهلکی را متحمل شده است.

اول از همه ، از آنجا که این یک حادثه آزار جنسی توسط رهبر حزب در یک حزب سیاسی است که بر حساسیت های اجتماعی و جنسیتی متمرکز است ، انتقاد شدید اجتناب ناپذیر شده است. تاکنون ، حزب عدالت از نامزدی دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای شهردار سئول-بوسان در ماه آوریل انتقاد کرده است. به همین دلیل ، برخی بحث می کنند که آیا حزب عدالت ، که تصمیم به معرفی یک کاندیدای مستقل گرفته است ، باید در استراتژی خود برای این انتخابات میان دوره ای تجدید نظر کند؟

معاون رئیس جمهور ، بو بوکو (رئیس ستاد حقوق بشر حزب) روز گذشته در یک کنفرانس خبری گفت که این یک “مورد آزار و اذیت جنسی است که توسط نماینده حزب عدالت انجام شده است ، که در رسیدن به برابری جنسیتی پیشگام بوده است. “

اعضای حزب و همچنین افراد حزب وحشت کردند. تابلوهای اعلانات اعضای حزب در حال پخش نظرات طوفانی هستند تا قصد خود را برای استعفا از حزب ، استعفا از همه رهبران و ذکر وجود حزب اعلام کنند.

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

محافل سیاسی نیز در شوک بودند. به ویژه ، حزب دموکرات دونگ-آم ، که اعضای آن درگیر حوادث مربوط به رابطه جنسی شده اند ، تمایل به نظارت بر اوضاع را دارد.

اگرچه حزب عدالت جنجال آفرید ، اما جدال اخیر حزب دموکرات در مورد آسیب دوم ، از جمله “شاکی” خواندن قربانی در جریان پرونده شهردار پارک ، پاسخی سریع و قاطع برای جلوگیری از آسیب دوم به تاچر بود. تخته برش.

فرماندار آن ، شهردار او و شهردار پارک ، در میان دیگر دموکرات های برجسته ، به دلیل حوادث جنسی مورد انتقاد قرار گرفته اند.

در پرونده فرماندار Ahn Jeon ، وی به دلیل سو abuse استفاده جنسی از منشی خود در سال 2019 توسط دادگاه عالی به 3 سال و 6 ماه زندان محکوم شد. شهردار او به دلیل آزار و اذیت کارکنان زن داوطلبانه در آوریل سال گذشته استعفا داد و شهردار پارک در روند متهم شدن به آزار جنسی به عنوان دبیر ، انتخاب برجسته ای انجام داد.

در مخالفان محافظه کار ، صدای مقدسات بلافاصله ریخته می شود. به ویژه ، به دلیل حادثه آزار و اذیت جنسی از اردوگاه مترقی در اواسط ورود به مرحله 4/7 مجدداً برای انتخاب مجدد ، هدف از این توهین بحث در مورد دلایل ایجاد شده توسط شهردار سئول و انتخابات دوره ای برای شهردار است. از بوسان در حزب دموکرات.

در اظهارنظر شفاهی ، سخنگوی Bae Joon-Young گفت: “این بسیار تکان دهنده تر است زیرا حزب عدالت پیشگام تحقق حقوق بشر و برابری جنسیتی است.” ، “او گفت.

قدرت مردم ، نماینده پیشین نا کیون ، نماینده سابق ، که در انتخابات مقدماتی به عنوان شهردار سئول نامزد شده است ، گفت: “با این حال ، روند برخورد و واکنش حزب عدالت در این مورد بسیار مناسب بود.”

وی گفت: “بار دیگر به اهمیت و عواقب این انتخابات برای شهردار سئول فکر خواهم کرد” و خطاب به حزب دموکرات گفت: “دیگر نمی توان شاهد دوگانگی و ناآگاهی کسانی بود که خواهان حقوق بشر و پیشرفت بودند. . “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *