اخبار اولیه در مورد حفظ محدودیت های عملیاتی در ساعت 21:00 … “میزان بالای عفونت های تماس شخصی”

[ad_1]

یون ته هو ، رئیس قرنطینه و پیشگیری در مرکز کنترل تصادفات مرکزی کرونا 19. 2021.1.8 / روزنامه جهانی یونایتد

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار دن کیم ، گزارشگر لی هیونگ جین ، گزارشگر ایوم سانگ جون ، گزارشگر لی یونگ سونگ ، گزارشگر سئو یانگ بین = مقامات قرنطینه به طور غیر مستقیم در تاریخ 22 اعلام کردند که از اقدامات قرنطینه پشتیبانی می کنند که امکانات چند منظوره فقط تا ساعت 9 شب کار می کند. این به عنوان اقدامی تفسیر می شود که شرایطی را در نظر می گیرد که در آن تعداد زیادی از موارد اخیر عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) از طریق تماس شخصی رخ می دهد.

یون ته هو ، رئیس ستاد مرکزی کنترل اضطراری وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی ، در جلسه توجیهی منظم برای کرونا 19 گفت: “محدودیت عملیات در ساعت 9:00 تا سی و یکم ادامه خواهد داشت. من فکر می کنم قبل از آن ما می توانیم در مورد چگونگی اقدامات راهنمایی کنیم. ” “ما آن را به عنوان انطباق با محدودیت های عملیاتی درک می کنیم.”

مقامات قرنطینه اجازه بهره برداری محدود از امکانات چند منظوره را دادند که از 18 ممنوعیت جمع آوری دفاتر فروش خانه به خانه ، امکانات ورزشی داخل سالن ، مراکز آموزشی Δacademy Δinging و سالن های اجرای داخلی را نداشتند. علاوه بر این ، کافه هایی که فقط بسته بندی و تحویل را مجاز می دانند ، وعده های غذایی را در فروشگاه در سطح مشابه رستوران ها مجاز می دانند.

با این حال ، ساعات کار امکانات چند منظوره هنوز به ساعت 21:00 محدود بود. برخی از صداها “آیا تاج 19 یک شب است؟”

مقامات قرنطینه توضیح دادند که لازم است عملیات را به ساعت 21:00 محدود کنند. به دلیل احتمال افزایش تماس های شخصی از طریق جلسات 2 و 3 بعد از شام و مشکل بازرسی در محل در اواخر بعد از ظهر.

پیش از این ، نخست وزیر جئونگ شی گون در میانه سناریوی صبح روز گفت: “بعد از ساعت 21:00 زمانی است که فرصت برای جلسات و تماس ها افزایش می یابد و میزان حرکت همزمان با افزایش فعالیت ثانویه بعد از غذا افزایش می یابد. ” “بیشتر کارشناسان قرنطینه معتقدند که تأثیر ممنوعیت فعالیت های تجاری و ممنوعیت جلسات با بیش از 5 نفر بسیار زیاد بود.”

یون گفت: “از آنجا که در آن زمان نسبت عفونت های ناشی از تماس شخصی بسیار زیاد است ، این معیارهایی برای محدودیت های عملیاتی نحوه مدیریت این قسمت است.” توضیح خواهم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *