ارسال شده توسط “معماری مدرن اینچئون به عنوان یک ارزش فرهنگی”

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] اینچئون متروپولیتن سیتی اعلام کرد که مجموعه آکادمیک معماری مدرن اینچئون را که به یک سرمایه فرهنگی تبدیل شده است ، منتشر خواهد کرد.

این مجموعه دانشگاهی با هدف قرار دادن 25 مکان میراث معماری در شهر مدرن اینچئون ، که به عنوان یک دارایی فرهنگی تعریف شده است ، شامل تاریخچه هر ساختمان و نقشه های معماری است که برای عموم افشا نشده است.

“معماری مدرن اینچئون به عنوان یک ارزش فرهنگی” از شش قسمت تشکیل شده است.

در بخش اول ، “دفتر دولت” ، انچئون پست و انبار گمرک در اینچئون و بوسوک دونگ ، و همچنین دفتر دولت در اینچئون (اینچئون جونگ گو کنونی) و در قسمت دوم ، “تسهیلات عمومی” ، پایه های شهرهای مدرن مانند جمهوری کره ، حوضه زهکشی Songhyeon و Hongyemun ارائه تسهیلات.

در قسمت 3 ما به جنبه های “امکانات مذهبی” در اینچئون ، مانند کلیسای جامع Romanes Dap و کلیسای جامع Ganghwa ، که مظهر مسافرخانه سنتی به سبک کلیسای کره ای است ، و در قسمت 4 ما به جنبه های “امکانات آموزشی” نگاه خواهیم کرد. بعنوان معلم دبستان چانگیون. ساختمان اصلی دبستان یونگوا. علاوه بر این ، بانک ها ، دفاتر و امکانات مشاهده در دوره استعمار ژاپن نیز شامل می شدند.

در قسمت پنجم ، “دفاتر و دفاتر” ، بانک های مختلف ، دفاتر Daehwajo و Gonghwachun ، از جمله شعبه اینچئون اولین بانک در ژاپن ، شامل نقاشی های باشگاه Jemulpo و سالن دبیرستان Jemulpo بود.

مدیر تاریخ شهری اینچئون ، لی هی این گفت: “با انتشار این مجموعه دانشگاهی ، امیدوارم که نه تنها سبک بیرونی معماری مدرن اینچئون ، بلکه ساختار داخلی معماری نیز مورد توجه قرار گیرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *