از بیست و هفتمین مسابقه “پروژه زندگی زندگی مدار جهت پشتیبانی هوشمندانه فناوری”

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل اعلام کرده است که “یک پروژه حمایت از زندگی هوشمند برای بازآفرینی هوشمند شهری” را برای بازگرداندن شرایط اسکان با راه اندازی خدمات هوشمند در منطقه پروژه جدید بازآفرینی شهری در حال انجام است.

“پروژه زندگی محور فناوری هوشمند برای بازآفرینی شهری” از سال گذشته اجرا شده است و تا 500 میلیون هزینه ملی به دست آمده برای پروژه هایی را فراهم می کند که با استفاده از فن آوری های هوشمند که احساسات بالایی از ساکنان دارند و آسان است ، مشکلات محلی را حل کند. تجاری شده

امسال قرار است در مجموع حدود 17 سایت تجاری با بودجه 8.5 میلیاردی کسب شده انتخاب شود.

برنامه یک پروژه عرضه عمومی با هدف پروژه های موجود بازآفرینی شهری ، پروژه های جدید برای اطمینان از اتصال به پروژه های بازآفرینی شهری است.

مناطق هدف این عرضه عمومی ایمنی / اطفا حریق ، حمل و نقل ، انرژی / محیط زیست ، زندگی / رفاه و 4 حوزه کلیدی است و از فناوری های هوشمند در این مناطق برای حل مشکلات محلی استفاده خواهد شد.

در این فرایند انتخاب یک شی project پروژه ، امکان و کارایی ، ضرورت و اعتبار و استقرار مدیریت کاملاً در نظر گرفته شده است.

به طور خاص ، با انجام ارزیابی متمرکز بر امکان سنجی و اثربخشی ، مانند ویژگی برنامه اجرای ، امکان سنجی و اتصال به زیرساخت های هوشمند موجود ، تمرکز بر انتخاب سایت است ، که می تواند به سرعت یک پروژه را آغاز کند و به طور موثر محلی را حل کند مشکلات در مدت زمان کوتاه. من این کار را خواهم کرد

دوره درخواست از 17 مارس تا 19 مارس است و انتخاب نهایی برای پایان آوریل پس از ارزیابی توسط کمیته ارزیابی متشکل از متخصصان در زمینه های مرتبط برنامه ریزی شده است.

معیارهای ارزیابی دقیق ، فرم آماده سازی و غیره ، از طریق اعلامیه انتخاب و دستورالعمل های برنامه منتشر شده در وب سایت وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل یا سیستم جامع اطلاعات تولید مثل شهری قابل تأیید است.

Park Sang-min ، بخشی از بخش توسعه شهری وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، گفت: “از آنجا که این یک تجارت است که می تواند مشکلات محلی ناشی از جمع آوری نظرات ساکنان را با استفاده از فن آوری های هوشمند حل کند ، مقامات محلی امیدوارند برای کشف انواع مختلف سرویس های هوشمند که مردم محلی می توانند تجربه کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *