از سال 2019 ، شهر دژئون متروپولیتن دارای 10 سال متوالی بالاترین شاخص برابری جنسیتی منطقه ای است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در نتیجه سنجش شاخص منطقه ای برابری جنسیتی تا سال 2019 ، داژئون اعلام کرد که تنها شهری در کشور است که بیش از 10 سال متوالی به عنوان منطقه با بالاترین برابری جنسیتی انتخاب شده است.

بر اساس بیانیه وزارت برابری جنسیتی در 21 ام ، تا سال 2019 ، 16 شهر و استان در سراسر کشور به طور متوسط ​​76.4 امتیاز دارند که داژئون با 78 امتیاز به عنوان منطقه پیشرو در شاخص برابری جنسیتی انتخاب شد ، 8 امتیاز برای برابری جنسیتی منطقه ای.

در زمینه های بهداشت (مقام اول) ، تصمیم گیری (مقام 2) و رفاه (مقام 4) در فعالیت های اقتصادی ، آموزش و آموزش شغلی (6) بالاتر است ، در حالی که ایمنی (13) آن) و خانواده (سیزدهم) هستند. رشد کم یا کل نسبت به سال قبل.

شاخص برابری جنسیتی منطقه ای سیستمی است که با درک سطح و ویژگی های برابری جنسیتی در منطقه و ایجاد علاقه به برابری جنسیتی ، اجازه می دهد سیاست ها به صورت سیستماتیک تر از نظر برابری جنسیتی ایجاد شوند.

شهردار داژئون ، هور ته جئونگ گفت: “دائژون از زمان تاسیس دفتر تاکنون موفق شده است سطح بالایی از برابری جنسیتی را در دائژون حفظ کند و در شاخص های مختلف افزایش یابد. از طریق معرفی سیستم کنترل برابری جنسیتی ، ما به طور فعال سیاست های م effectiveثر برای افزایش سطح برابری جنسیتی را در همه زمینه ها ارتقا خواهیم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *