از طریق آزمایش سریع PCR در شهر یوجو ، پروژه غربالگری زودهنگام زوال عقل بدون شکاف را ارتقا دهید

[ad_1]

تالار شهر یوجو

[세계연합신문 김수빈 기자] مرکز راهنمایی زوال عقل در مرکز بهداشت شهر یوجو اعلام کرده است که آزمایش های تشخیصی زوال عقل را از 9 فوریه از سر می گیرد.

Yeoju City همراه با جلوگیری از کرونا 19 مانند باز کردن یک بازار 5 روزه که با معرفی PCR سریع بسته شد ، در احیای اقتصاد محلی پیشگام است.

بر این اساس ، مرکز کمک به دمانس یوجو همچنین توصیه می کند که نه تنها کارمندان بلکه غیرنظامیان نیز پس از دریافت تست PCR سریع از آنجا بازدید کنند ، بنابراین کارهای رو در رو مانند آزمایش های تشخیصی با اطمینان انجام شود.

به طور خاص ، یک ملاقات حضوری 1: 1 با پزشکان می تواند بدون تأخیر بیشتر انجام شود ، بنابراین یک پروژه غربالگری زودرس زوال عقل می تواند بدون تصویب ترویج شود.

علاوه بر این ، بازدید از خانه (مدیریت پرونده ، سرپناه و غیره) که به دلیل معرفی PCR سریع متوقف شده بود ، از سر گرفته شد تا کسانی که نگران عفونت بودند با اطمینان خاطر خدمات را دریافت کنند.

یک مقام مسئول در مرکز مراقبت از بیماری دمانس گفت: “حتی زمانی که خدمات مختلف زوال عقل به دلیل کرونا 19 به حالت تعلیق در آمده ، به تعویق افتاده یا لغو شده است ، شهر یوجو پیشگام در کاهش شکاف در مراقبت از زوال عقل است ، و با آرامش با PCR سریع به کار خود ادامه می دهد. . “

فردی که مایل به آزمایش زوال عقل است می تواند طی 3 روز پس از تعیین وقت آزمایش ، تست PCR سریع انجام دهد و در صورت تأیید منفی ، می توان تشخیص زوال عقل داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *