از 22 ژانویه تا 1 فوریه برای “سومین کمک هزینه اشتغال” اقدام کنید.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت کار و کار اعلام کرده است که از ساعت 9:00 صبح 22 ژانویه تا 6:00 بعد از ظهر اول فوریه ، درخواست های “3 صندوق پشتیبانی از پایداری اشتغال اضطراری” را در وب سایت برنامه دریافت می کند.

برای کسانی که در درخواست آنلاین مشکلی دارند ، یک برنامه در محل نیز در 28 ژانویه ، 29 ژانویه و 1 فوریه در مرکز کار برگزار می شود.

سومین تسهیلات پایداری اضطراری توسط کارگران از نوع خاصی با درآمد معین یا کمتر (که از این پس به عنوان اعلامیه ویژه نامیده می شود) پشتیبانی می شوند که 1 و 2 تسهیلات پایداری اضطراری را دریافت نکرده اند.

صندوق پشتیبانی پس از اتمام کلیه بررسی های مورد نیاز پشتیبانی ، مانند کاهش درآمد ، به صورت یکجا پرداخت می شود.

اگر می خواهید برای صندوق حمایت از اشتغال اضطراری 3 درخواست دهید ، می توانید اطلاعات مربوط به شرایط واجد شرایط بودن و شرایط کاهش درآمد وب سایت برنامه را وارد کنید و اسناد پشتیبانی را ضمیمه کنید.

برای درخواست در محل ، لطفا کارت شناسایی خود ، یک نسخه از دفترچه بانکتان و مدارک همراه خود را به مرکز استخدام ، که صلاحیت آن در مورد محل اقامت یا محل کار شما است ، بیاورید.

اگر تعداد نامزدها بیش از بودجه باشد ، آنها برای هر مورد از درآمد سالانه 19 ساله (درآمد سالانه) ، درجه کاهش درآمد و کاهش درآمد رتبه ای دریافت می کنند و با توجه به رتبه بندی کل در بودجه اعمال می شوند.

لازم به ذکر است که درآمد سالانه 19 ساله (درآمد سالانه) براساس داده های گزارش شده به اداره مالیات ملی است ، بنابراین در صورت عدم ارائه اسناد مربوطه ، می توان آن را به ترتیب با اولویت پایین بررسی کرد.

لی یونگ هان ، افسر سیاست های استخدامی گفت: با گسترش سوم کرونا 19 ، مشکلات اقتصادی کارگران ویژه و آزاد همچنان ادامه دارد.

از طرف دیگر ، اطلاعات دقیق تر در مورد مرکز ثبات اضطراری سوم را می توان در یک وب سایت اختصاصی یا از طریق یک مرکز تماس اختصاصی یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *