استاد ویروس مک آفی در زندان اسپانیا خودکشی کرد زیرا در زندان تحمل نمی کرد؟ | جهان

[ad_1]

وکیل شخصی آقای مک آفی گفت که “رئیس ویروس” خود را حلق آویز کرد زیرا دیگر تحمل زندان را ندارد. این وكیل تأكید كرد: “این نتیجه یك سیستم بی رحمانه است كه هیچ دلیلی برای نگه داشتن او در زندان برای مدت طولانی وجود ندارد.”
این پیشکسوت 75 ساله که به خاطر اقدامات عجیب و غریب و فیلم های عجیب و غریب خود شناخته شده است ، در تنسی به اتهام فرار مالیاتی متهم شده است. وی همچنین در پرونده کلاهبرداری ارز رمزنگاری شده در نیویورک متهم شده است.
وی بعداً هنگامی که در اکتبر سال 2020 به استانبول می رفت در بارسلونا دستگیر شد.
آقای مک آفی در 10 ژوئن در پستی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: “در زندان بسیار غم و اندوه وجود دارد که تحت عنوان خصومت پنهان است.”
استاد ضد ویروس مک آفی به دلیل تحمل بازداشت در زندان اسپانیا خودکشی کرد؟  - 1. عکس

این زندان اسپانیایی محل بازداشت آقای مک آفی است.

مک آفی به عنوان لیبرال در سال 2016 برای ریاست جمهوری ایالات متحده کاندید شد. در سال 2018 ، مک آفی گفت که او پدر حداقل 47 فرزند است.

او سالها در بلیز زندگی کرده است ، اما پس از جستجو توسط پلیس برای بازجویی در رابطه با قتل یکی از همسایگان در سال 2012 ، فرار کرد.

در سال 2019 ، مک آفی اعلام کرد که به دلایل ایدئولوژیک 8 سال در ایالات متحده مالیات نمی پردازد. در همان سال ، وی برای جلوگیری از دادخواست ، ایالات متحده را ترک کرد و بیشتر وقت خود را با زندگی در کنار همسرش در یک سوپرمارکت گذراند.
همسرش ، جنیس مک آفی ، در تاریخ 20 ژوئن در توییتر خود نوشت: “مقامات ایالات متحده مصمم هستند که جان را به عنوان یک نمونه در زندان بمیرند زیرا او علناً با فساد اداری در دولت مبارزه می کند. هیچ امیدی وجود ندارد که شما در آمریکا به یک محاکمه عادلانه برسید. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *