استان جئونام ، “ارتقا Cons مصرف کننده” برای کمک به کشاورزان گل

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Jeollanam-do برای کمک به تولیدکنندگان گل ، مانند گل رز و گچ ، برای کمک به پرورش دهندگان گل در حومه شهر که به دلیل طولانی بودن تاج 19 در فروش گل مشکل داشتند ، شروع به کار کرد.

اخیراً ، به دلیل وقایع مختلف از جمله مراسم فارغ التحصیلی در ژانویه-فوریه و مراسم ورود در ماه مارس ، به دلیل تاج اخیر 19 ، کاهش یافت و قیمت گل رز به قیمت 6000 بوی بد (قیمت حراج تعاونی کشاورزی Gwangju Horticultural Agricultural Agricultural) به فروش می رسد. بار هزینه های تولید نیز در حال افزایش است و منجر به رنج کشاورزان می شود.

به همین ترتیب ، Jeollanam-do کمپین های “یک سفره روی یک گل” و “کمپین ترویج گل” را اجرا می کند ، که هدف آن نه تنها م institutionsسسات دولتی در استان ، بلکه سازمانها و شرکتهای مرتبط است و هر جمعه را “روز عشق گلها” تعریف می کند. “، در مجموع 5 تا پایان فوریه. به نوبه خود ، تصمیم گرفتم به طور فعال جنبش خرید گل را توسعه دهم.

علاوه بر این ، در یک دوره مواجهه چهره به چهره به دلیل اقدامات بیگانگی اجتماعی ، این شرکت قصد دارد همزمان از طریق Namdo Marketplace و خرید در یک اداره پست ، یک مرکز خرید آنلاین که نقش مهمی در ارتقا role مصرف محصولات کشاورزی

پارک چول سونگ ، رئیس اداره غذا و باغداری جولانام دو گفت: “بسیاری از مقامات دولتی و افراد محلی باید در کمک به کشاورزان گل که از سال گذشته به کرونا 19 رنج برده اند مشارکت داشته باشند.” او پرسید:

در همین حال ، صنعت گل در Jeollanam-do سالانه 69 میلیون گل در مساحت 764 درجه سانتیگراد تولید می کند و 13.2 میلیارد بوی بد فروش را افزایش می دهد. از این تعداد ، 54 مزرعه با رشد 5/19 درصدی ، 7.9 درصد از کشور رشد می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.