استان چونگچئونگ شمالی هشدارهای خطر AI را در شهرستان یومسئونگ صادر می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] استان شمالی چونگچئونگ و ایومسئونگ-گان در 30th اعلام کردند که آنها در Eumseong-gun هشدارهای خطر AI را صادر می کنند.

پیش از این ، استان اقدامات قرنطینه ای را افزایش داد و 6 یو پی در Eumseong-gun و 2 یوپ در Jincheon-gun را به عنوان مناطق خطرناک شناسایی کرد.

علاوه بر این ، با توجه به شرایطی که فعالیت ویروس در طول موج سرما افزایش می یابد ، به دلیل افزایش اخیر شیوع AI در ، وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی در Cheonan ، Asan ، Chungnam و Eumseong ، Chungcheongbuk-do واقع شده است. تخمگذار مرغداری در Gyeonggi و ویروسهای بسیار بیماریزا در پرندگان وحشی. مشاوره خطر را صادر کنید.

در 8 شهر و روستای موجود در مناطق در معرض خطر هوش مصنوعی r محدودیت در صادرات تخم مرغ از مزارع تولید مرغ تخمگذار measures اقدامات پیشگیری در حضور کارمندان دولت در هنگام اجرا ▲ تقویت بازرسی قرنطینه از امکانات دام ، مانند ضد عفونی مناطق با مکرر حرکت و طغیان خاکریزها با توجه به تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در مورد حرکت وسایل نقلیه حیوانات.

با این هشدار خطر صادر شده در سراسر Eumseong-gun تا 10 فوریه ، هنگامی که موج سردی در آینده انتظار می رود ▲ برای ماشین های خوراک حداکثر دو روز فقط یک بار از مزرعه بازدید کنید support پشتیبانی عمومی برای ضد عفونی تخم مرغ ▲ کنترل خروج کارگران خارجی پالت برای انتقال تخم مرغ ، تخته سه لا و غیره این شرکت پس از دریافت گواهی ضد عفونی از شرکت اجاره ای ، آن را به مزرعه حمل کرده و یک شبکه مانع نصب پرندگان وحشی در کمپوست نصب می کند. در هنگام موج سرما ، زمانی که در منطقه منهای باشد ، ورود ماشین آلات دام به مزرعه کاملاً ممنوع است.

علاوه بر این ، برای افزایش عملکرد سایت ، مدیر مزرعه و کارکنان نظارت تلفنی به طور مستمر منطقه را تبلیغ و راهنمایی می کنند ، یک تیم بازرسی سیار را سازمان می دهند و با استفاده از اطلاعات وسیله نقلیه GPS بازرسی های فشرده انجام می دهند.

یک مقام مسئول ستاد مقابله Chungbuk-do گفت: “ممکن است مزاحمت های زیادی برای مرغداری ها به دلیل افزایش اقدامات قرنطینه ای ایجاد شود ، اما امیدوارم که شما در محافظت از مزارع من به طور فعال همکاری کنید تا خسارت از مزارع به مزارع وارد شود. منتقل نشده است. “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا ضررهای مالی در استان به حداقل برسد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *