استان گیونگی به شورای ملی پیشنهاد می کند مفاد قانون منطقه ویژه صلح (وحدت) را تصویب کند

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] استان گیونگی به شورای ملی پیشنهاد داده است که به سرعت قانون منطقه ویژه صلح (وحدت) را تصویب کند ، که آغازگر دوره صلح در شبه جزیره کره است.

رئیس دفتر همکاری صلح ، گیونگی دو شین جون ، به همراه شهردار و شورای منطقه 10 شهر و شهرستان در منطقه مرزی ، و شهردار پاجو از اعضای کمیته امور خارجه شورای ملی تصویب قانون “.

پیش از این ، در ژانویه ، شهردار منطقه مرزی / شورای منطقه توافق کرد که پس از تصمیم گیری در مورد توصیه برای تصویب قانونی در مورد تعریف و عملکرد مناطق ویژه اقتصادی صلح آمیز (وحدت بخش) ، به شورای ملی توصیه کند.

قانون منطقه ویژه صلح آمیز (وحدت) برای اولین بار در سال 2006 ، توسط هفدهمین شورای ملی و توسط بیستممین شورای ملی ، در مجموع 19 لایحه پیشنهاد شد.

در بیست و یکمین شورای ملی ، سه لایحه توسط قانونگذاران هو-دئوک یون (پاجو گپ) ، یونگ پارک (پاجو-ال) و سون-وون کیم (دونگدوچون ، یونچئون) و قانون کمیته امور خارجه و حمل و نقل پیشنهاد شد. در دست بررسی است. در تاریخ 10 سپتامبر و 1 دسامبر سال گذشته ، انتظارات برای نتایج بررسی لایحه زیاد بود ، اما توافق و توافق حاصل نشد.

این پیشنهاد شامل خواسته های صادقانه ساکنان مناطق 1.22 میلیون مرزی Paju-si، Gimpo-si، Yeoncheon-gun، Gangwon-do Cheolwon-gun، Hwacheon-gun، Yanggu-gun، Inje-gun، Goseong-gun و Ganghwa-gun و Ongjin-gun از اینچئون برای اطمینان از توسعه منطقه مرزی توسعه نیافته و حق زنده ماندن ساکنان.

“تصویب قانون منطقه ویژه اقتصادی برای صلح (وحدت) با نشان دادن اراده جهان سیاسی برای صلح تأثیر خوبی در بهبود روابط بین کره ای خواهد داشت.” امیدوارم این فرصتی برای پیشروی باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.