استان گیونگی تصمیم به رد صلاحیت افرادی که کارمندان دولت درجه 7 را در یک جرم جنسی ادعا شده رد می کنند درخواست تحقیقات نیز ادامه دارد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] گیونگی دو یک کمیته پرسنل 26 را برگزار کرد و پستی را در وب سایت “مشکوک به جرم جنسی” منتشر کرد و به رد صلاحیت کاندیدای بحث برانگیز درجه 7 رأی داد.

آقای الف در حال حاضر کاندیدای انتصاب است که کارمند دولت نیست و طبق این تصمیم صلاحیت خود را به عنوان نامزد انتصاب از دست می دهد و از لیست نامزدها حذف می شود.

در دسامبر سال گذشته ، استان پس از تأیید این حادثه از طریق دادخواست مدنی خواستار جلوگیری از انتصاب کارمندان درجه 7 در گیونگی دو و دادخواست برای خانه آبی ، تحقیقاتی را انجام داد.

دو پس از انجام پرس و جو شخصی با آقای A ، دستور کار خود را به کمیته منابع انسانی جهت بحث در مورد صلاحیت نامزدهای انتصاب ارائه داد. کمیته منابع انسانی گیونگی-دو برای حضور در حقوق دفاع آقای الف حضور کمیته حقوق بشر را مجاز دانست و روند استماع اظهارات مربوطه را طی کرد.

در مورد دلیل رد صلاحیت ، کمیته حقوق بشر گیونگی تعدادی مقاله در مورد آزار و اذیت جنسی علیه زنان و تحقیر افراد دارای معلولیت در وب سایت های عمومی منتشر کرد که هر کسی می تواند آنها را ببیند ، به شدت حیثیت خود را به عنوان نامزدهای انتصاب و خدمت آسیب می زند. ادعا کرد که وی صلاحیت کارمند دولت در استان گیونگی را ندارد.

استان گیونگی برای اطلاع رسمی از دستور آقای الف ، مراحل اطلاع رسانی قبلی را ادامه می دهد و اگر آقای الف ، که اخطار قبلی را دریافت کرده است ، توضیح بخواهد ، دستور نهایی با دادرسی و غیره تأیید می شود.

به طور جداگانه ، گیونگی-دو قصد دارد در تاریخ 27th از آژانس قضایی درخواست ادعای جداگانه (فحشا و غیره) را كه توسط آقای A.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *