استان یونبوک اقدامات لازم برای گسترش مرحله فاصله اجتماعی را اعلام کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] بر اساس اعلامیه اصلاحات دولت در فاصله اجتماعی ، Jeollabuk-do اعلام کرده است که قصد دارد اقدامات فعلی فاز 2 را به مدت دو هفته از ساعت 0 بامداد 1 فوریه تا 24 ساعت 14 فوریه تمدید کند ، اما تصمیم دارد یک هفته دیگر شکایت کند.

تعداد بیماران در سراسر کشور از اواخر سال گذشته به طور مداوم در حال کاهش است ، اما شیوع اخیر عفونت مأموریت IM و کاهش عوارض معکوس شده و دوباره افزایش یافته است.

دولت قصد دارد مرحله فاصله فعلی (2.5 فاز در منطقه شهری ، فاز 2 در منطقه غیرشهری) را به مدت دو هفته تمدید کند ، زیرا به دلیل افزایش سفر ، جلسات و سفر در طول ماه ، خطر گسترش مجدد وجود دارد تعطیلات سال نو 10 روز پس از عفونت گروهی مرتبط با ماموریت IM.

بعلاوه ، کاهش سطح و تنظیم قوانین قرنطینه بر اساس ارزیابی داوطلبانه مقامات محلی و یک هفته بعد ، با توجه به اینکه شرایط متفاوت است ، با متوسط ​​تعداد بیماران در روز (هفتگی) و اقتصادی امکان پذیر نیست. مشکلات مردم عادی که از ممنوعیت های طولانی مدت و محدودیت های عملیاتی رنج می برند. او گفت که دوباره تلاش خواهد کرد

Jeollabuk-do تصمیم گرفته است که مراحل تنظیم دولت و قوانین اساسی قرنطینه را بدون تعدیل اتخاذ و اجرا کند.

ممنوعیت اجتماعات خصوصی با بیش از 5 نفر در سراسر کشور اقدام اساسی برای کاهش تعداد موارد تأیید شده مسدود کردن تماس های شخصی است و اعضای نزدیک خانواده ، به استثنای خانواده هایی که با هم زندگی می کنند ، از جمله تعطیلات سال نو قمری ، بدون استثنا تمدید شد.

علاوه بر این ، به لطف سیستم ویژه مسافران ، محدودیت های رزرو در دو سوم تعداد اتاق های محل اقامت و ممنوعیت اسکان بیش از حد در اتاق حفظ می شود.

خاموش شدن امکانات ورزش های زمستانی در فضای باز مانند تفرجگاه های اسکی پس از ساعت 21:00 لغو می شود ، اما خاموش بودن اتوبوس شاتل حفظ می شود تا تعداد افراد به 1/3 محدود شود و تعداد سفرها کاهش یابد.

سونگ ها-جین ، فرماندار یولابوک دو گفت: “جو امیدوار کننده ای وجود دارد ، مانند کاهش تعداد بیماران تایید شده در استان و قصد دارد واکسن هایی را به کره تحویل دهد ، اما به دلیل خستگی در هر زمان ممکن است وضعیت برعکس شود. و تعطیلات سال نو قمری. به دلیل فاصله طولانی. “” تا روز پایان تاج تکان خواهد خورد. “بیایید بدون ایجاد وضعیت خالص یون بوک به قرنطینه بپیوندیم.”

با این برنامه افزودنی ، Jeollabuk-do همچنین در نظر دارد تا بازرسی های مشترک ویژه ای از شهرها و شهرستانها را در مورد رعایت مراکز ممنوعیت جمع آوری به عنوان امکانات تفریحی ، مشاهده تعداد اماکن در اماکن مذهبی و ملاقات با پنج مورد تقویت و اجرا کند. یا افراد بیشتری به عنوان رستوران و کافه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *