استخدام آزاد اعضای هشتمین کمیته ویژه ارتقا the جشنواره استانهای خودگردان ججو

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] استان ویژه خودگردان ججو اعلام کرده است که به طور علنی اعضای کمیته هشتم را برای ارتقا festival جشنواره تا روز هشتم استخدام می کند.

اعضای کمیته ارتقا Festival جشنواره درباره موضوعات مربوط به استراتژی توسعه جشنواره و ارزیابی جشنواره جزیره ججو بحث و تصمیم گیری می کنند و مدت مسئولیت دو سال از تاریخ انتصاب است.

این استخدام آزاد به دلیل پایان یافتن دوره مأموریت کمیته ارتقا the هفتمین جشنواره جزیره ججو در 31 ژانویه مجدداً سازماندهی شده و در مجموع 17 عضو منصوب به صورت آشکار استخدام شده اند.

واجد شرایط بودن باید حداقل توسط یکی از روسای سازمانهای مربوط به جهانگردی ، نمایندگان سازمانهای فرهنگی و هنری ، نمایندگان سازمانهای مدنی و اجتماعی ، کارشناسان مرتبط با جشنواره یا افرادی که دانش و تجربه زیادی در زمینه های مرتبط دارند ، برآورده شود.

نحوه درخواست را می توان در وب سایت استان ویژه خودگردان ججو یافت News اخبار استانها News اخبار دولت های استان → قانونگذاری ، اعلامیه عمومی و ارتباطات.

کمیته تبلیغات جشنواره هشتم قرار است ترکیب خود را در ماه فوریه تکمیل کند و با توجه به وضعیت کرونا 19 اولین جلسه خود را در ماه مارس برگزار می کند.

اولین جلسه برای بحث در مورد جهت ارزیابی جشنواره در استان در سال 2021 ، اعم از ارزیابی جشنواره و تغییر در استانداردهای ارزیابی جشنواره ، برنامه ریزی شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.